Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08_2008

Polecane posty

Poradnik? Do programu do tworzenia grafiki wektorowej? Oj, powinien się przydać, a zainteresuje na pewno.

Poza tym, pewnie od razu rzucę się na tekst o Limbo - takie teksty "o grach, ale jakby nie o grach" zazwyczaj czytam jako pierwsze.

A Loki... Cieszące. Nawet dla kogoś, komu komp służy od dobrych 6 lat :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wysupłałem te 15 złotych (sprzedałem puszki, wiecie że zdzierają na cenach? Dają tylko 2,5 zeta za kilo :/ Na szczęście ja miałem 15 kilo na sprzedaż :D)

Pozostaje odliczać czas do wtorku, bo na mojej wsi jest tylko jeden egz. CDA w kiosku i zawsze muszę o niego walczyć.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wysupłałem te 15 złotych (sprzedałem puszki, wiecie że zdzierają na cenach? Dają tylko 2,5 zeta za kilo :/ Na szczęście ja miałem 15 kilo na sprzedaż :D)

Pozostaje odliczać czas do wtorku, bo na mojej wsi jest tylko jeden egz. CDA w kiosku i zawsze muszę o niego walczyć.. :D

To ty jednak nie prosisz 14,99 ! ;) ( u mnie jest tez tak jak mowisz dlatego mam prenumerate :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak się dziwię, że bardzo mało osób wymienia Space Siege jako ciekawą recenzję. Ja tam na tę grę czekałem od miesięcy i robię dla niej upgrade kompa ;) Niestety (patrząc po tekście "SS to taka budżetówka z dobrego domu" w CDA) wnioskuję, że dobrej oceny nie otrzyma... :mellow: Jestem fanem "hakenslaszy" i cieszy mnie Loki... a jestem bardzo ciekawy, jak będzie wyglądał ten gatunek w sci-fi. Zawsze tylko fantasy - smoki, trolle, ogry :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jutro. Jutro jest ten dzień. Tysiące graczy czeka na ten dzień jak na zbawienie. Trzymając w rękach oręż w postaci 15 złotych, będą szli do sklepu. Niewielu sklepikarzy uda się ujść z... nowym CDA. Bo to właśnie jutro jest ten dzień. Jutro wychodzi nowe CD-Action.

Czyli innymi słowy , nie moge już sie doczekać jutra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nastąpi dzień ostatecznego wybawienia wszystkich błądzących, którzy zrozumieją wnet, że nie ma dla nich innego wyjścia, nie ma alternatywy, i w piekle będą się smażyć Ci, którzy nie zdążą go posiąść. Nigdy jeszcze nie było tak pewne, że Dzień Zbawienia nadejdzie już jutro, liczba wiernych to 140 000 synów Dawidowych, i pójdą za nim, kroczyć po wodzie będą, bo nie ma w nich zwątpienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zgryz, bo w czwartek wyjeżdżam za granicę i miło by było poczytać sobie CDA w podróży. Ale jak kupię we wtorek, to do czwartku pewnie zdążę przeczytać. Z kolei w czwartek może być mały problem z dostaniem CDA, bo sądząc po wypowiedziach, to numer rozejdzie sie dosyć szybko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkCrusader, ty masz problem z tym żeby odłożyć czytanie, a ja na nowy numer będę miał niecałą dobę:D w środę o poranku muszę stawić się w jednostce wojskowej:-) a i trzeba się jeszcze spakować, zorganizować, kiedy czytać??!!

ale nie odpuszczę, przynajmniej recki poczytam i zapowiedzi (numer kupuję właściwie dla bety Stalkera: CS i Lokiego, w którego pogram sobie w... MAJU, kiedy opuszczę szeregi Wojska Polskiego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z kupnem CDA, bo mieszkam na wsi więc mi nikt nie wykupi. A nawet jak wykupi to nie problem, bo mamy market to się leci i ukochane CDA pod pachą. Na ten numer czekam z niecierpliwością aby zagrać w LOKIeigo. Numer zapowiada się przednio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w mieście, do empika mam 200 metrów- odkąd czytam cda, tylko jeden numer opuściłem, ale u kumpla zobaczyłem jaki błąd popełniłem(recka resident evil 5 robi swoje), i także ze względu na gierki jakie dajecie( bardziej ze względu na lokiego w tym numerze) od półtora roku macie moje 15 złociszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...