Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08_2008

Polecane posty

W Empiku czasami zdarza się, iż numer jest wcześniej niż przewidziana jest premiera ;)

To macie naprawdę fajne Empiki. W tym niedaleko mojego domostwa prasa pojawia się średnio 2/3 dni po premierze :/

Jeszcze tylko dwie godzinki i CDA! Znając życie przeczytam połowę na przystanku, czekając na autobus powrotny ale i tak się nie mogę doczekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkCrusader, ty masz problem z tym żeby odłożyć czytanie, a ja na nowy numer będę miał niecałą dobę:D w środę o poranku muszę stawić się w jednostce wojskowej:-) a i trzeba się jeszcze spakować, zorganizować, kiedy czytać??!!

ale nie odpuszczę, przynajmniej recki poczytam i zapowiedzi (numer kupuję właściwie dla bety Stalkera: CS i Lokiego, w którego pogram sobie w... MAJU, kiedy opuszczę szeregi Wojska Polskiego)

Tja, kiedys sie szlo na dwa lata... swoja droga masz pecha, do grudnia niedaleko... chyba ze chciales?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem czemu w moim osiedlu (Rozewie ok.600 ludzi i 10 nieludzi)jest aż 6 egzemplarzy CDA przecież 3 z nich mogłyby się sprzedać gdzie indziej ,a tak leżą sobie na półce z 4 miesiące i gniją (albo i nie gniją bo to przecież relikwie są.)

Aha i jeszcze jedno z LOKI-m na coverku innych pełniaków równie dobrze mogłoby nie być. (to tylko moje zdanie!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, kiedys sie szlo na dwa lata... swoja droga masz pecha, do grudnia niedaleko... chyba ze chciales?

wiesz jak jest, obijanie się przy licencjacie, skreślony z listy studentów, wizyta w WKU i chciał nie chciał musiał. takie życie. ale na szczęście wpłynie mi 11 sierpnia pensja i moja lepsza połówka ma nakaz kupowania CD-A, więc będę na bieżąco.

na pewno jak wyjdę to spróbuję opisać jak tam było i na pewno zweryfikuje to mój pogląd na FPSy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto powiedział że grał na procku 1.6 i 768 RAMu w lokiego na full detalach powinien dostać pernamentnego bana na forum i zakaz na kupowanie cd-action przez rok(najgorsza kara jaką znam)! mi na minimum detalach i z rozdziałką 640x480 się ścina(jak gram inną postacią niż nordyckim wojakiem) a mam procek 2.09 i 960 RAMU (!) i karte graficzną 256 MB! jak to możliwe?!?!?!

pomóżcie- chociaż napiszcie coś co mogłoby mi pomóc, jak gościu grał na full detalach przy procku 1.6 to mi to powinno spokojnie chodzić!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem czemu w moim osiedlu (Rozewie ok.600 ludzi i 10 nieludzi)jest aż 6 egzemplarzy CDA przecież 3 z nich mogłyby się sprzedać gdzie indziej ,a tak leżą sobie na półce z 4 miesiące i gniją (albo i nie gniją bo to przecież relikwie są.)

Aha i jeszcze jedno z LOKI-m na coverku innych pełniaków równie dobrze mogłoby nie być. (to tylko moje zdanie!!)

Dlatego, ze jak np. przyjdzie do ciebie twoj kumpel i kupi CDA w kiosku, to juz zostana tylko 2 egz. Drugi kupi jakis przyjezdny - i juz jest jeden. A on ma lezec, po to ze jak komus najdzie nagle mysl "a kupie se raz cos o grach" to magazyn ma na niego czekac, a nie "chcialem CDA ale nie ma... to prosze X". Zasada jest taka, ze to pismo na czekac na klienta, a nie klient szukac pisma. I widac kioskarka uwaza, ze taka ilosc CDA sie jej mnie jwiecej sprzeda, skoro tyle zamawia, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto powiedział że grał na procku 1.6 i 768 RAMu w lokiego na full detalach powinien dostać pernamentnego bana na forum i zakaz na kupowanie cd-action przez rok(najgorsza kara jaką znam)! mi na minimum detalach i z rozdziałką 640x480 się ścina(jak gram inną postacią niż nordyckim wojakiem) a mam procek 2.09 i 960 RAMU (!) i karte graficzną 256 MB! jak to możliwe?!?!?!

pomóżcie- chociaż napiszcie coś co mogłoby mi pomóc, jak gościu grał na full detalach przy procku 1.6 to mi to powinno spokojnie chodzić!!

procek dwurdzeniowy? Sprobuj... wylaczyc jeden rdzen - glupota ale moze pomoc...

wiesz jak jest, obijanie się przy licencjacie, skreślony z listy studentów, wizyta w WKU i chciał nie chciał musiał. takie życie. ale na szczęście wpłynie mi 11 sierpnia pensja i moja lepsza połówka ma nakaz kupowania CD-A, więc będę na bieżąco.

na pewno jak wyjdę to spróbuję opisać jak tam było i na pewno zweryfikuje to mój pogląd na FPSy.

No kurde, pech... no coz, kolejne doswiadczenie bedzie w zyciu. Dowiesz sie, ze np. mozna pic wszystko, co nie jest w stanie stalym, albo ze mozna sie komunikowac w 90% przypadkow, uzywajac w 90% wypowiedzi slowa "zaje*ac" albo "rozp*olic" w rozmaitych formach.

...chociaz teraz ponoc jest juz inaczej. Na pocieche - ja garowalem rowno 2 lata i nie wspominam tego z entuzjazem... choc na pewno wzmocnilo mnie to psychicznie, bo sie czlowiek po prostu uodparnia na np. bluzgi itd.

Coz, powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, cofam wszystko to, co powiedziałem. Właśnie skończyłem Pandorę Tomorrow z któregoś tam Playa i Chaos Theory kupione jakiś czas temu i nie mam w co grać. Już po przeczytaniu krótkiego opisu Lokiego i wrócenia do jego recenzji w CDA wiem, że będę miał w co grać na co najmniej miesiąc. Poza tym osikane przeze mnie Summer Athletics po przeczytaniu paru tekstów w necie wydaje się być ciekawą propozycją. Zwłaszcza, ze genialnie trafiliście tą grą w sezon. Jakbyście dali ją w grudniu, to bym pewnie się (znowu) osikał (ale tym razem ze śmiechu). A tak, mam co najmniej dwie dobre gry za 15 zeta. Co do Gods, cóż, może kiedyś spróbuję w to zagrać, ale wizualnie ze screenów to mi to przypomina gry w stylu Myth i tym podobne, więc raczej się wstrzymam. Nie mój klimat. Choć słowiańszczyzna trochę pociąga...

PS.Ciekawe, czy za kilka numerów będzie można się spodziewać titan questa.. choć dwie gry tak podobne blisko siebie w CDA to się raczej nie zdarzają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, cofam wszystko to, co powiedziałem. Właśnie skończyłem Pandorę Tomorrow z któregoś tam Playa i Chaos Theory kupione jakiś czas temu i nie mam w co grać. Już po przeczytaniu krótkiego opisu Lokiego i wrócenia do jego recenzji w CDA wiem, że będę miał w co grać na co najmniej miesiąc. Poza tym osikane przeze mnie Summer Athletics po przeczytaniu paru tekstów w necie wydaje się być ciekawą propozycją. Zwłaszcza, ze genialnie trafiliście tą grą w sezon. Jakbyście dali ją w grudniu, to bym pewnie się (znowu) osikał (ale tym razem ze śmiechu). A tak, mam co najmniej dwie dobre gry za 15 zeta. Co do Gods, cóż, może kiedyś spróbuję w to zagrać, ale wizualnie ze screenów to mi to przypomina gry w stylu Myth i tym podobne, więc raczej się wstrzymam. Nie mój klimat. Choć słowiańszczyzna trochę pociąga...

Ja tam zawsze mowie - zanim zje*** te pelniaki to najpierw sprobujcie w nie pograc. :) SA dany jest swiadomie w sezonie olimpijskim i lecie, w grudniu jak juz to bysmy dali jakis hokej albo olimpiade zimowa...

A za miesiac pelniaki powinny byc lepsze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-1 to chyba najniższa ocena w historii CDA!! IMO taka ocena jest jednak dla tego %#^!( całkowicie zasłużona!

Ta gra z Kaszanki dostała? Ta, co zgapia całą resztę? Nie pamiętam nazwy, chyba coś na "L". A ja chciałbym zobaczyć recenzję Super Stunt Spectacular (okrągłe 0). A co do CD-Action - pozostaje czekać (prenumerata), najkrócej czekałem dwa dni, najdłużej ponad tydzień. Może będzie nowy rekord w rubryce "najkrócej"? Oby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Demosceną czy Sceną Komputerową jak to pisze na 1 stronie tego tematu? Czekałem i czekałem, ucieszyłem się że jednak w tym numerze będzie bo tekst Ramzesa w ostatnim nie był zbyt optymistyczny (brak czasu itp.). Czemu tego kącika nie ma? I czemu jednak w zapowiedzi numeru jest napisany?

Ale i tak numer jak dla mnie najlepszy od tego z Gothiciem 2 czyli chyba 143 (tam też było demko Lokiego - widać ta gra mi sprzyja). Tekstowo całkiem nieźle jak na sezon ogórkowy. Recka DMC 4, Beta-test King's Bounty, Limbo - kaszana i NL w bardziej odpowiadającej mi formie. Ocena nr. 9+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu mówić... trzymam właśnie CD-A, jak zwykle fachowa i dobra robota :rolleyes:. Rozczarowuję mnie dziś Action Redaction, bowiem połowa listów to narzekania smarkaczy na temat ,,A jakie wy dziadostwa dajecie..." - pozostawie bez komentarza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...