Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08_2008

Polecane posty

Nie ma sprawy, kazdemu wolno narzekac, a jesli akurat ci sie tak owe marudzenia spietrzyly na dzien dobry, to trudno, przezyjemy. :) Madrych ludzi witamy zawsze z otwartymi RENCAMI :P.

Nie chcę sie wtrącać do dyskusji, ale tak na wszelki wypadek mam prośbę żebyś czasem omyłkowo nie wziął mnie za tego gościa (keeveek a kreve to brzmi dość podobnie, a nie chciałbym żeby potem jego słowa utożsamiano z moimi. Tak na wszelki wypadek to piszę, bo lubię sie udzielać głównie na Markolfie i żeby potem nie było że to ja miesiąc w miesiąc narzekam). Numerek full wypas, genialne posunięcie z gierką z igrzyskami wprost na olimpiadke w Pekinie. Loki z kolei to jeden z kandydatów do pełniaka roku. Tekst o Mirror's Edge już mnie do końca zabija. Rewelacja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zacznę od cover dvd.

Sportówka?Wow...fajnie...nie pamiętam,kiedy ostatnio była jakaś gra sportowa.Szkoda,że nie daliście dodatkowo jakiegoś moda,aby forumowicze mogli zrobić drużynę Tybetu i mogli skopać zadki CHińczykom :P...ale cudotwóracmi nie jesteście.

Loki-> Jeszcze parę(naście) tygodni temu kosztowała 9 dych...teraz w cda? Nice job...ale i tak nie zagram :].

Łee..myślałem,że będzie Recka STALKERA albo HEll's Highway (którego znowu przesuneli :angry: ) No to trza czekać do września...

Ale ważne,że jest zapowiedź Nieba.

Gameplaye So Blonde:Blondynka w opałach... ?? A co to za gra,się spytam :P

Okładka...ładna...

Kolejne 14.99 idzie na spotkanie z błotem ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki... postaraliście się, dawno nie było tak dobrej gry na coverku. Chociaż zgodzę się co do minirecenzji Qn'ika, że grafika powinna dostać ocenę 5/10, a nie 8/10, jak obstawił eld. Dalej... czekam na recenzję w Kaszance Zone. No i Summer Athletics - widziałem na jakiejś stronie internetowej. Grafika prezentuje się całkiem ładnie, na bank zagram. A co do przecieków... Ghost napisał w środę, że "następny przeciek pojawi się jutro lub w piątek, zależy czy Smuggler będzie miał czas" (coś w tym stylu). Ale przecież zawartość została już podana. Czyżby jakiś prezent?

EDIT: Już wszystko jasne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę sie wtrącać do dyskusji, ale tak na wszelki wypadek mam prośbę żebyś czasem omyłkowo nie wziął mnie za tego gościa (keeveek a kreve to brzmi dość podobnie, a nie chciałbym żeby potem jego słowa utożsamiano z moimi. Tak na wszelki wypadek to piszę, bo lubię sie udzielać głównie na Markolfie i żeby potem nie było że to ja miesiąc w miesiąc narzekam). Numerek full wypas, genialne posunięcie z gierką z igrzyskami wprost na olimpiadke w Pekinie. Loki z kolei to jeden z kandydatów do pełniaka roku. Tekst o Mirror's Edge już mnie do końca zabija. Rewelacja :)

Po pierwsze odrozniam.

Po drugie nawet marudom nie zabraniam zyc na forum, choc czasem mnie irytuja. Ale na irytacji sie konczy, bo trzeba naprawde sobie mocno nagrabic, zebym z fazy gadania przeszedl do dzialania (wystarczy sprawdzic kiedy dalem ostatego osta komus albo bana). Zwykle dlugo apeluje do sumienia...

a ten osobnik jak widze jest z tych, co nie tylko narzekaja ale i mysla sensownie, wiec na pewno krzywdy miec tu nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, mam nadzieję, że żyć będziemy tutaj w pokoju, bo antyfanem CDA nigdy nie byłem, ale moje pierwsze posty a potem rosnąca agresja w postach względem smugglera wyglądały po prostu nieładnie :)

Choć kto wie, czy jest to smuggler, czy tylko jego wynajęty padawan-sobowtór :) Chyba, że smg nie ma unormowanych godzin pracy ?:D Albo pensję dostaje zależnie od ilości postów? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę sie wtrącać do dyskusji, ale tak na wszelki wypadek mam prośbę żebyś czasem omyłkowo nie wziął mnie za tego gościa (keeveek a kreve to brzmi dość podobnie, a nie chciałbym żeby potem jego słowa utożsamiano z moimi. Tak na wszelki wypadek to piszę, bo lubię sie udzielać głównie na Markolfie i żeby potem nie było że to ja miesiąc w miesiąc narzekam). Numerek full wypas, genialne posunięcie z gierką z igrzyskami wprost na olimpiadke w Pekinie. Loki z kolei to jeden z kandydatów do pełniaka roku. Tekst o Mirror's Edge już mnie do końca zabija. Rewelacja :)

zabija w sensie jakim??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, mam nadzieję, że żyć będziemy tutaj w pokoju, bo antyfanem CDA nigdy nie byłem, ale moje pierwsze posty a potem rosnąca agresja w postach względem smugglera wyglądały po prostu nieładnie :)

Mi sie po prostu wydawalo, ze to Kolejny Marudny Maruda z gatunku "dajcie mi temat watku, a bede narzekal" ale jak widze sie pomylilem, co publicznie przyznaje. Efekt tego, ze autor zaczal sie dopisywac do watkow z krytykami glownie na poczatku swej dzialanosci. No ale to juz wyjasnione i nie ma problemu zadnego.

Choć kto wie, czy jest to smuggler, czy tylko jego wynajęty padawan-sobowtór :) Chyba, że smg nie ma unormowanych godzin pracy ?:D Albo pensję dostaje zależnie od ilości postów? :D

Niestety, mam etat, a stawka nie jest uwarunkowana iloscia odpowiedzi, a szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, numer 155 (jakos wole tak niz 8/2008) - najbardziej czekam na artykul ze STALKER'a, po prostu ta gra jest...ahh i ohh =D Pierwsza czesc przeszedlem ... zaluje ze tak szybko, bo gra jest na prawde genialna. DMC tez mnie jakos kusi =D no i E3... Reszta jakos sredniawo wg mnie, ale za to Cover ... jak dla mnie strzal w 10. Nie mam juz w co grac(tzn. zagrywam ciagle w BFa, ale jakos przejadl mi sie troche), a teraz taka milutka niespodzianka...

PS: Czuje sie jakos zaszczycony, ze moge czytac posty Smugga :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc przeszedlem ... zaluje ze tak szybko, bo gra jest na prawde genialna.

Niestety ale się nie zgodzę. Gra mi się podobała naprawdę średnio. Były plusy, ale też dużo minusów. Na Clear Sky czekam głównie dla niespotykanie realistycznego świata. A mechanika? Kto wiem. Może mi przypasuje, w co wątpię, bo ta z poprzedniej części, według mnie była totalnie do [beeep].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum . Mój pierwszy post :D

Było pytanie o wymagania Lokiego. minimalne wymagania to: system operacyjny XP/vista, procesor 2GHz, 512MB RAM ( 1GB dla gry wieloosobowej), grafika: GeForce 4Ti lub radeon 9000 z 64mb pamięci, kompatybilny z DirectX 9.0c. Ja grałem w lokiego na koputerze P4- 2.40 GHz RAM- 768 i GeForce 6600 GT na wysokich detalach i mi działało.

PS. 12 to nie jest mój wiek :P

PS2. numer super. fajnie zapowiada sie tekst o M'sE. A co do cowera to chyba zainstaluję sobie Gods. patrzyłem na różnych portalach i średnia ocen td około 7 więc może nie jest takie złe. Macie moje 15zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w lokiego na koputerze P4- 2.40 GHz RAM- 768 i GeForce 6600 GT na wysokich detalach i mi działało.

U mnie Loki chodził na maksymalnych detalach przy podobnym sprzęcie - P4 1.6 GHz, 768 ramu i geforce 6600 128 mb. Miałem ciągle w okolicach 27 fpsów, czasami przy większej ilości przeciwników spadało do 18-20 :P

Co do numeru. Jak co miesiąc mam zamiar kupić, szczególnie dla Mirrors Edge, zapowiada się świetna gierka, ale mój sprzęt tego nie udźwignie xD Całe szczęście, że niedługo czeka mnie upgrade. Inne teksty także przeczytam ;] Co do pełniaków, to jeden z lepszych numerów w tym roku. Mam zamiar zagrać w Athletics, bo coś dawno nie miałem styczności z grami tego typu. Lokiego niestety kupiłem już jakiś czas temu za 70zł, no ale cóż... nie można mieć wszystkiego ;[ Brawo dla CDA za załatwienie takiej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to ja się podjarałem recką Devil May Cry 4 :) Czekam czekam i czekam na tą gre. Ale jeśli na PC bedzie zaliczac obsuwy to kupie Xboxową ale po trialu .... raczej wątpie. Co do reszty Mirorrs Edge zapowiada sie ciekawie zwłaszcza po gameplayu. Jak na wakacje świetny numer.... Niestety nie poczytam bo mam prenumerate do Gryfic a jadę na 3 tygodnie do Wrocka

PS. Moja babcia mieszka blisko rynku BÓJCIE SIĘ :) (żarcik) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się zapowiada ten numerów. Z pełniaków na 100% zainstaluję Lokiego i możliwe, że Gods. W tego ostatniego pełniaka też może zagram. Z tekstów to najbardziej mnie zainteresował Mirror's Edge i afera Lost of the Limbo. No i recka DMC 4 ^^. Nie ma bata, kupuję! Szkoda, że trzeba czekać aż do piątego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cda kupię tylko i wyłącznie ze względu na info o disciples III... Większość pewnie nie wie o co chodzi :) a szkoda, bo to kawał dobrej gry... lecz niedocenionej.

No i jeszcze dla bonusa na coverze

I jak zwykle przeczytam cda od deski do deski :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasów Gothica II, nic nie instalowałem z covera. A teraz? Loki, Gods na pewno pozbawią mnie miejsca na dysku.

Z ttekstów interesująco zapowiada się Kaszanka, i artykuł o Mirror's Edge. Ogólnie, numer jak na wakacje świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*słychać ciche pukanie w drewno*. Okienko otwiera się ukazując ciemne obliczę za kratą. Oblicze to nie odzywa się nie słowem, czeka aż sam przemówię. Przełknąłem ślinę, jeszcze przez kilka sekund szukałem odpowiednich słów. Ta chwila była jak wieczność, wreszcie z mych ust wydobył się nerwowy szept.

- Ojcze redaktorze, wybacz mi bo zgrzeszyłem.

Poczułem na sobie ciążący wzrok postaci siedzącej za kratą, okulary błysnęły w zabłąkanym promieniu słońca. Zwykle wszelkie światło unikało tego miejsca, światło doskonale wie, jaki miejsc należy unikać dlatego czym prędzej promień uciekł tam skąd przybył.

Poczułem skruchę... czułem jak mój grzech ciąży mi na sercu, wreszcie wybuchłem płaczem.

- ojce, wybacz mi... nie kupowałem cd-action przez dwa ostatnie miesiące... wątpię ojcze.. zdradziłem pismo, wiem.. wiem, że nie ma dla mnie ratunku, jednak jedno Twoje słowo jeden gest, jedno rozgrzeszenie a będę uwolniony od mej męki, od mego sumienia, od mej tragedii!

Z przejęcia, bólu, smutku i zdenerwowania ciężko było złapać mi oddech. Dyszałem cicho przy kracie czekając na znak postaci siedzącej za kratą. Zapadła cisza... cisza przeszywająca wieczność. I wtedy pod kratą przesunął się jakiś cień. Spojrzałem nań i sięgnąłem po niego ręką. była to złożona okładka... do najnowszego numeru.

Łzy szczęścia napłynęły mi do oczu, ucałowałem z radości stopy drewnianej komory i wybiegłem z budynku.

Zza kraty wydobyło sie ciche westchnienie a drzwi kraty zamknęły sie z hukiem...

Mogłem napisać, ze spodziewany numer należy do tych "muszę mieć" ale po co pisać to samo co wszyscy, skoro już to wiadomo :D W każdym razie w tym miesiącu kupię, wiara mi wróciła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Loki chodził na maksymalnych detalach przy podobnym sprzęcie - P4 1.6 GHz, 768 ramu i geforce 6600 128 mb. Miałem ciągle w okolicach 27 fpsów, czasami przy większej ilości przeciwników spadało do 18-20 :P

naprawde na procku 1.6 i 768 ramu chodził ci na full detalach?? czyli na 2.09 i 960 RAM będzie chodził w miare płynnie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...