Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08_2008

Polecane posty

Numer szykuje się świetny. Pełniaki poza Lokim niezbyt warte uwagi, natomiast już sama zawartość numeru to mistrzostwo świata :D Panowie, gratulacje. Tak dobrze zapowiadających się tekstów chyba w tym roku w CDA jeszcze nie było. O ile poprzednie numery trzymał stały poziom merytoryczny (czytaj: bardzo dobry), to ten numer wspina się na wyżyny i sięga do doskonałości. Mirror's Edge mnie najbardziej ciekawi i Wasza reakcja i komentarze do Limbo of The Lost. Słowem, świetny numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... TYLKO U NAS MIRROR'S EDGE!

A w pewnym czasopiśmie (dokładniej

Play

) mamy zapowiedź Mirror's edge już od jakiegoś tygodnia...

I co z tego, ze maja zapowiedz? Czlowiem od nas GRAL w te gre i rozmawial z producentem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo nareszcie jakas gra w CDA, która sprawi że włożę cover do swojego czytnika :D doskonała robota z tym Loki-m. Oczywiście nie mowię, że inne gry które były w CDA były kiepskie. Były po prostu nie w moim stylu (albo już je miałem :P). Z tekstów to chętnie poczytam o tym przekręcie roku. Słyszałem o tym już wcześniej i temat mnie zintrygował, jak można tak naiwnie popełniac plagiat i liczyć że nikt nie zauważy :P oczywiście zdarzały się już mniejsze plagiaty (np taka sama misja w Age of Mithology i Warcraft 3: Frozen Throne) ale żeby całą grę? Tekst musi być świetny, bo temat jest dobry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem zawartości zapowiada się numer ciekawszy od poprzedniego.

Szczególnie interesują mnie: Temat Numeru (wcześniejsza zapowiedź też była ciekawa), megakaszanka (intryguje mnie ta "odpowiednia do miary przekrętu ocena"), smakowite cytaty o E3.

Miło, że Na Luzie wróciło starych klimatów - narzekania zostały wysłuchane ;)

W Recenzjach znalazło się miejsce dla paru ciekawych tytułów (nie to, co w lipcowym numerze :P ).

W sprzęcie - znowu nowe karty graficzne i inne testy (szkoda, że zamiast SE W380i nie jest SE W580i :P ).

Pełniaki niezbyt mnie interesują - mam w co grać :P

Okładka ładna - nie da się ukryć.

Moje 15 złotych nie zostanie zmarnowane...

Dla pesymistów:

Ostatni numer przed końcem wakacji... Na osłodę? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem zawartości zapowiada się numer ciekawszy od poprzedniego.

Dla pesymistów:

Ostatni numer przed końcem wakacji... Na osłodę? ;P

>>>Dla optymistow:

Dobry numer na poczatek AZ 30 dni wakacji, a to jest i tak duzo dluzej niz sie ma urlopu w ciagu roku albo 2x dlzuej z hakiuem niz ferie zimowe, ktore przeciez tez ciesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry Jeeeeeeeest :) :) :) ciekawe czy Panu Eugeniuszowi podpasił :)

Podpasiło mu demo, bo tylko w nie grał póki co. I był w szoku, że po skopanej premierowej edycji Onimushy 3 i RE4 w końcu dostaliśmy port Capcomu wyglądający nie mniej obłędnie niż na konsolach. A reckę pisał kto inny tym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zauważyłem zapowiedź z E3 Tom Clancy's H.A.W.X. I uświadomiłem sobie jedną rzecz. Mianowicie, co do cholery stało się ze Splinter Cellem: Convention?! Kiedyś, dość dawno była zapowiedź, a nawet chyba temat numeru, i od tamtego czasu (chyba rok) ANI SŁOWA! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chyba najlepszy pelniak jak narazie w tym roku: Loki PL.

Super okladka, wkoncu jakas fajna babeczka, a nie jakies roboty, cyborki czy inne stwory ( a propos... stworow na okladce to pasowala by geba Smugglera ;))

W pismie standardowo dobrze, ale wszyscy i tak czekamy na koniec roku i recenzje hitow!

Pozdrawiam REDakcje i Czytelnikow !

EDIT: pytanko, kto recenzowal So Blonde ?? EMG czy Siekiera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: pytanko, kto recenzowal So Blonde ?? EMG czy Siekiera

Ja nie, choć grałem. Jak dla mnie bieda. Dużo biegania, pixel hunting do kwadratu i dowcip średnich lotów. Przy ostatnio wydanych przygodówkach nie ma sensu inwestować w to więcej, niż 2-3 dychy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał zapowiedz, Temat numeru, więc myśle że to on :)

Zonk! Akurat nie on. :) Hut recenzowal dla odmiany, zeby nie bylo zbyt monotematycznie. :)

Ja nie, choć grałem. Jak dla mnie bieda. Dużo biegania, pixel hunting do kwadratu i dowcip średnich lotów. Przy ostatnio wydanych przygodówkach nie ma sensu inwestować w to więcej, niż 2-3 dychy.

Qn'ik

Teraz dopiero zauważyłem zapowiedź z E3 Tom Clancy's H.A.W.X. I uświadomiłem sobie jedną rzecz. Mianowicie, co do cholery stało się ze Splinter Cellem: Convention?! Kiedyś, dość dawno była zapowiedź, a nawet chyba temat numeru, i od tamtego czasu (chyba rok) ANI SŁOWA! :(

CONVICTION :)

Jest o tym spory newsik w tym CDA, w skrocie: jak bossowie zobaczyli jak toto wyglada to sie przewrocili na wznak i cofneli gre do fazy preprodukcji.

Tlumaczac na polskie to sie wk... i kazali robic wszystko prawie od poczatku, na lepszym engine i po pograniu przez ekipe w Assassin's Creeda i pare innych nowych gier. Gry mozna sie wiec spodziewac NIE WCZESNIEJ niz za rok, a moze i pozniej, a moze i wcale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer bardzo fajny. W szczególności pełna wersja Loki PL, oraz recenzje. Na przeczytanie jednej czekam z niecierpliwością. "Hired Guns: The Jagged Edge". Bardzo jestem ciekawy tego jaka ocenę dostała ta gra lub kto jest jej autorem. Całe szczęście że nie wylądowała w Kaszance Zone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...