Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t3tris

Pled, gdzie chwalimy się ostatnio kupionymi/zainstalowanymi starymi grami

Polecane posty

Zasady:

Tu chwalimy się ostatnio kupionymi/zainstalowanymi grami, które są starsze niż większość userów tego forume, czyli data wydania nie przekracza 2000 roku.

Ja zacznę:

skorzystałem ostatnio z promocji na GOGu i kupiłem sobie P.O.D. - uberpieniężne wyścigi Ubisoftu z 1997 roku. Zagrywałem się w to w podbazie, zagrywałem się z nie mniejszym zaangażowaniem teraz, w przededniu porzucenia tytułu licencjata na rzecz magistra.

Geld, poletzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo ukończyłem System Shock 1 i pogrywam w Turricana 2 aby nabrać nieco wprawy przed nagraniem gameplaya. Poza tym jednak lewituję w okolicach 2001 roku (Wizardry 8, Severance, Max Payne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze sobie pozwolę - poluję na jakiś prehistoryczny komputer, najlepiej z Windowsem <= 3, bo mam Robbo na dyskietkach, a nie ma żadnej możliwości, żeby mi to poszło na Win8 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze sobie pozwolę - poluję na jakiś prehistoryczny komputer, najlepiej z Windowsem <= 3, bo mam Robbo na dyskietkach, a nie ma żadnej możliwości, żeby mi to poszło na Win8 tongue_prosty.gif

Polecam ThinkPada T20 jako platformę do starych gier cool_prosty.gif.

może nie aż tak starych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 1 z 2001 (przekracza, ale i tak 90% ludzi na forume tej gry nie zna) still much better than 2013 DmC: Devil May Cry

Nieśmiertelne Hersosy numer trzy kupiłem na GOGu jakiś miesiąc temu i obowiązkowo zainstalowane.

Udało mi się zainstalować Planscape Torment z jakiegoś ubogiego wydania!

inb4 za mało hipsterskie gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaczmy... Niedawno zainstalowane i grane:

AoE I-II

Sztarcraft 1

Septerra Core

Fallout 1-2

Hirołsy 3 (1 i 2 nie działają mnie na 8 ;()

Knights and Merchants

Icewind Dej 1 - niedawno skończyłem, czeka na następne przejście.

Tormend - ino w niego nie grałem jeszcze.

Baldur's Gejt 1-2 - jw.

A, jeszcze DUKE (czytaj po polsku, a wyjdzie "wow") Nukem 3D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Antologię The Elder Scrolls ostatnio i zainstalowałem Arenę. Dziwnie się gra, ale dość przyjemnie. Mam też już plany na najdłuższe wakacje w życiu, chcę (między innymi oczywiście) przejść w końcu Planescape: Torment i Świątynię Pierwotnego Zła. Kupiłem obie w premierowych wydaniach naprawdę dawno temu, ale jakoś wcześniej nie miałem albo ochoty, albo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...