Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

1.8 nikona jest spoko, choć nie na tyle, żeby być lepszą od 1.4, no bez przesady :v

Przynajmniej ma metalowy bagnet, nie to co 50/1.8 u Canona. Za to 50/1.4 jest cudowna, choć sam chyba wolę 85/1.8.

Kto mi kupi eLkę 135/2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jaśniejszy nie zawsze oznacza lepszy.

Deffik, $1000 za stałoogniskowy lekko teleobiektyw? Not today, sir.

Chociaż miałem okazję zobaczyć Elkę w akcji i nagle te ceny zaczęły się wydawać trochę mniej horrendalne...

I tak wolę Sigmę, jak dobrze pójdzie to za parę miesięcy będę miał swoją idealną w łapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Power Ampa.

A ja właśnie kupiłem Neutrona. Power Amp jest ok, jakiś czas testowałem też JetAudio, ale Neutron ma nieco więcej możliwości i to co uwielbiam- uruchamianie całego odtwarzacza przed ekranem blokady. Wszystko inne co próbowałem ma jedynie możliwość ustawienia własnego ekranu blokady z bardzo ograniczonymi opcjami jak zmiana na kolejny/poprzedni utwór itp. Ale możliwość przeglądania całej biblioteki utworów, zmiany eq itd. bez odblokowywania telefonu jest świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kupiłem Neutrona.

Nigdy jeszcze nie testowałem tego odtwarzacza więc go sobie pobrałem i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Najważniejsza sprawa, że nie muli tak jak PowerAMP, który ostatnio stał się odpowiednikiem WinAMP z końca jego okresu przydatności do spożycia. Mam wiekowy telefon i za każdym razem jak odpalałem widok albumów to muzyka mi się przycinała, bo oczywiście okładki rezerwowały sobie full pamięci. Tutaj nie ma nic takiego. Mogę nawet przeglądać internet podczas słuchania co było wcześniej niemożliwe przy 24-bit FLAC (przeglądarka się wyłączała z powodu braku pamięci). Dźwięk też ma więcej możliwości konfigurowania.

Jedyne do czego muszę się przyczepić to to, że Simple Last.fm Scrobbler mi wariuje i wysyła metadane nawet jak nic nie słucham...

Pomyślę nad kupieniem, bo całkiem ciekawa bestyja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne do czego muszę się przyczepić to to, że Simple Last.fm Scrobbler mi wariuje i wysyła metadane nawet jak nic nie słucham...
Jak używałem Google Music i teraz na PowerAMPie też mi wysyła to, czego aktualnie słucham na telefonie. Najśmieszniejsze jest to, że są to utwory, których nie odtwarzałem wieki. Chyba wina leży po stronie Scrobblera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem księgarnię = 100 euro poszło w...

- Poradnik malowania krajobrazów pędzelkiem i tuszem, w stylu chińskim

- "The World of Manga" - grubaśny album z wystawy, na której byłem 2 lata temu, kiedys kosztował 50 euro, dziś 10

- Salvador Dali: The Late Works - cudo

- "Blankets" - komiks od autora świetnego "Habibi"

- Sugestivism - album z wystawy o tej samej nazwie, prezentującej naprawdę porąbane obrazy i rzeźby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...