Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

24 minuty temu, nevya napisał:

Kupiłam sobie drugi tom gry o tron po angielsku wczoraj. Ostatnia szansa dla tej serii, jak mnie nie zachwyci to sprzedaję i więcej nie tykam :3

ja se dałem spokój po stu stronach pierwszego tomu

sprzedałem komuś z forume, ale już nie pamiętam komu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nevya napisał:

Kupiłam sobie drugi tom gry o tron po angielsku wczoraj. Ostatnia szansa dla tej serii, jak mnie nie zachwyci to sprzedaję i więcej nie tykam :3

po co kupiłaś drugi tom jeśli pierwszy ci się nie spodobał? rozumiałbym wypożyczenie, ale kupno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sermaciej napisał:

po co kupiłaś drugi tom jeśli pierwszy ci się nie spodobał? rozumiałbym wypożyczenie, ale kupno?

Był tani, mam ochotę przeczytać coś po angielsku a w księgarni w której byłam nie było nic innego ciekawego, a miałam ochotę coś sobie kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie pierwszy tom kolekcji komiksów DC. Hardcover jak najbardziej na plus, ale jakość papieru pozostawia wiele do życzenia. Na końcu każdego numeru znajduje się kopia któregoś ze starszych komiksów DC - w pierwszym tomie akurat był Detective Comics #27, czyli numer z debiutem Batmana, całkiem fajna sprawa. Wydania Egmontu to nie są, ale jak ktoś chce powiększyć swoją kolekcję komiksów, ewentualnie zacząć kolekcjonować to polecam kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...