Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Noice. Ja sam przez jakiś czas planowałem zakup ławki do ćwiczeń, ale stwierdziłem że lepiej mi zrzucić wagę i odkopać to co już mam niż przybrać na muskulaturze. Obecnie mam worek treningowy, skakankę, hantelkę i drążek (no, ten ostatni jest w drodze ale powiedzmy że już go mam). A poza tym chodzę na basen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Germanotta napisał:

Wszystko z alledrogo?

Sprzęt zamawiam na marbo-sport. Cenowo jest nie najgorzej a nigdy nie miałem z nimi problemów. Wysyłka zawsze błyskawiczna, nigdy nie było problemów z jakością itd.

A ja w sumie nie wiem co teraz robić. Moim celem było zejście z wagą co się udało (ponad 30 kg w 9 miesięcy), ambicji na super muskulaturę nie mam, z resztą jestem zbyt leniwy na ścisłą dietę a bez tego to lipa. Sprzęt kupujemy z bratem na pół, jak mi przyjdzie coś sensownego do głowy to będzie prawie. Na razie dalej sobie ćwiczę na luzie dla odstresowania i żeby rozruszać się po całym dniu przy kompie, bez konkretnego celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, b3rt napisał:

Sprzęt zamawiam na marbo-sport. Cenowo jest nie najgorzej a nigdy nie miałem z nimi problemów. Wysyłka zawsze błyskawiczna, nigdy nie było problemów z jakością itd.

A ja w sumie nie wiem co teraz robić. Moim celem było zejście z wagą co się udało (ponad 30 kg w 9 miesięcy), ambicji na super muskulaturę nie mam, z resztą jestem zbyt leniwy na ścisłą dietę a bez tego to lipa. Sprzęt kupujemy z bratem na pół, jak mi przyjdzie coś sensownego do głowy to będzie prawie. Na razie dalej sobie ćwiczę na luzie dla odstresowania i żeby rozruszać się po całym dniu przy kompie, bez konkretnego celu.

No i cacy. :ok: 

Powiem ci, że te stojaki to dobra pomysł... lepsze dopłacenie do sprzętu niż ewentualne wywalenie się ze sztangą w trakcie kładzenia się na ławce. ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grać w The Last of Us i naturalnie wzięła mnie chrapka na DLC. Patrzę na PSN - 48 zł. LOL-nąłem głośno, wbiłem na allegro i za 30 zł kupiłem edycję GOTY ze wszystkimi dodatkami. Drugą płytę sprzedałem kuzynowi za cztery dychy.

*cebula intensifies*

@Felessan skąd punpuna skombinowałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymana dzisiaj paczke juz rozpakowalem, a jej zawartosc wstepnie ustawilem. Pozostaje jeszcze to wszystko popodlaczac i ustawic opcje sieciowe, moze zdaze przed cisza nocna. :P

Spoiler

h9RbOMU.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fursik1

Spokojnie, poki co to stacja bazowa do sluchania muzyki z plyt i przez siec/Bluetooth/AirPlay z neta, kompa i smartfona. W przyszlosci planuje ten zestaw rozbudowac do 7.1 i zrobic z niego kino domowe, ale poki co nie jest to priorytetem i przez dluzszy czas zostanie tak jak jest teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ocyganić allegro na stary aparat, i za 150 złotych udało mi się kupić zestaw:

-aparat Minolta X-700 (120 zł)

-średni zoom (60 zł)

-telezoom (100 zł)

-lampa błyskowa (100 zł)

-5 klisz Kodaka (jakieś 20zł każda)

-baterie (tanie, ale trudno dostępne w 2016)

-torba (50 zł)

-pędzelek (lol, pisiont groszy)

Do tego u babci znalazłem jeszcze jeden kompatybilny obiektyw portretowy wart ze 120 zeta. Kiedy już przyjdzie to wszystko wyczyszczę, zrenowuję i się pochwalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...