Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

1 godzinę temu, Germanotta napisał:

251032.jpg|

Koło ratunkowe z Media Expert.

Miałem taką tylko w wersji multimedialnej (Digital Media Keyboard 3000) i była bardzo fajna w użytkowaniu, aż szkoda mi się było z nią rozstawać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, JamesVoo napisał:

Mogłaś na szybko kupić Logitecha K120, jest tani w prawie każdym markecie

Chciałam, ale w markecie była tylko w zestawie z myszką, przez co jej cena wzrosła do 90zł.
Tę kupiłam za 60zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobną klawiaturę, też od Microsoftu. Wytrzymała mi kilka ładnych lat dopóki nie rzuciłem nią po przegranej grze w LoLa i nie połamał mi się jeden z klawiszy xD
Gdyby nie to, to pewnie do dzisiaj by mi działała bez zarzutu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, b3rt napisał:

Miałem nerwowy dzień w pracy to na pocieszenie kupiłem sobie Overwatcha. I jeszcze blender w Lidlu, będę sobie koktajle owocowe robił :P

PS4 jak zwierzę, czy prawilnie na PC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym na szczęście ciśnie się w mechu, a nie drapie Kirbiego po jajkach. Czy po czymś tam. No ale, to dopiero 10 czerwca.

Za to Etrian już jest (bo wiadomo, promocja) i jak to Etrian - muzycznie wymiata. Wejdź do pierwszego miasta, zostaw 3DS-a i słuchaj xd Jakiś taki ciężki jest w ogóle, normalny tryb z Untoldów to było easy przy tym.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Elano napisał:

Jakiś taki ciężki jest w ogóle, normalny tryb z Untoldów to było easy przy tym.

Kwestia wprawy, Etrian 4 zaczyna się właściwie trudny w okolicach postgame labiryntu, gdzie część mobów na sam początek walki zabija i dziękuje dobranoc. Resztę gry można właściwie każdym składem z dobrze dobranymi 2nd jobami przejść. Jeśli mówimy o prawdziwie trudnym EO, to kiedyś polecam trójkę obczaić, tam dopiero bs na wejście jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...