Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Szedłem sobie z koleżanką przez Bibliotekę Uniwersytecką a tu nagle stoisko z książkami. Z zaciekawieniem przeglądam skromną, lecz interesującą ofertę. Wyrwałem 1 Tom Utworów Wybranych Marka Hłasko (której nie miałem w zbiorach, pozostałe dwie polecam z całego serca) za 15 zł i zapytałem czy mi wymieni z 200 zł, po czym spytałem o Czechowa, a pan - widocznie znający się na swoim fachu - powiedział, że co prawda nie ma, ale ma coś lepszego - Dzienniki Dostojowskiego, 3 tomy, TYLKO 200 zł, a Hłasko mi dorzuci w gratisie. Chciałbym, ale chyba za 20 lat bym to przeczytał, więc zrezygnowałem. Popatrzyłem jeszcze na "Poematy i utwory" Broniewskiego ( bo ostatnio mi się spodobał), ale miał dużo powtórek, zamiast tego porządny pan zaproponował mi 5 tomów Norwida  za 50zł (ale bez Hłasko gratis). Skończyło się na wspomnianym Hłasko i "Germinalu" Zoli, a koleżance, z którą mówiłem po angielsku (bo to koleżanka z Rotterdamu) pan zdołał wcisnąć Doktora Żywago po angielsku. 

Czasami przyjemnie popatrzeć na fachowców. Próbował też mi wcisnąć Słomińskiego i Szymborską. Do teraz mi szkoda tego Dostojewskiego, mogłem też w sumie wziąć Tołstoja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daym, serio?
ok ¯\_(ツ)_/¯

już prawie

mail mi nie przychodzi, a nie chce mi się kabla podłączać ._.

X9xOcNj.jpg


don't hate

>always different

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...