Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Absolution było bardzo w porządku. Dość wymagające, ale też dające dużo swobody.

Właśnie był łatwy i liniowy w porównaniu do reszty serii ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymaksowałem absolution i wbiłem platyne. Jedyna trudność jaką sprawia ta gra na puryście, to niedopracowana mechanika ukrywania się w przebraniu i kilka innych głupotek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolution było bardzo w porządku. Dość wymagające, ale też dające dużo swobody.

Właśnie był łatwy i liniowy w porównaniu do reszty serii ._.

A przeszedłeś na puryście misję z zakonnicami? chytry_prosty.gif

nie przeszedłem, bo mi się nie podobało
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło Bravely Second. Xerbere już wrzucał zdjątka, więc sobie daruję zrzuty na imgura. Artbook przyjemnie ciężki, acz jego i soundtrack otworzę dopiero po zaliczeniu gry.

Acz przy okazji przyszedł Football Manager na Vitę i ma wesoły slogan.

Ccc6bi9VAAAwE-m.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Assassin był najlepszy, Kontrakty to częściowy remake z niczym co by było lepsze niż Silent Assassin. Blood Money IMO przegrywa klimatem z Silent Assassinem, a i same misje też wydają mi się mniej ciekawe. W Absolution wkurzają mnie konsolowe rozwiązania z zapisem gry i respawnem przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolution było bardzo w porządku. Dość wymagające, ale też dające dużo swobody.

Właśnie był łatwy i liniowy w porównaniu do reszty serii ._.

A przeszedłeś na puryście misję z zakonnicami? chytry_prosty.gif

nie przeszedłem, bo mi się nie podobało

za ciasne kostiumy miały te zakonnice, zgadzam się

@Hitman

Blood Money przeszłam kilka razy, Absolution też mi się podobało, choć nie aż tak bardzo, w poprzednie próbowałam grać, ale były za trudne i szybko trafiał mnie szlag. :D

Nowego Hitmana nie mam zamiaru ominąć, ale ten cyrk z edycjami...

Na razie można kupić go tylko na steamie :c

Z nudów przeglądałam sobie ofertę gier RPG na konsoleigry.pl, a tam Dragon Age Inkwizycja na PC za 50zł.

Może i gry w trakcie wydania są drogie, a nawet stają się coraz droższe, ale jednak ceny lecą później na łeb na szyję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi pierwsza pełna wypłata w nowej pracy. spendingDrake.jpg

Quantum Break cyfrowo na X1. Zachęciły mnie ostatnie materiały z gry i tego live action. Nie ukrywam też, że ten kod na wersję W10 przeważył.

2k9H61Q.png

Cebulowa akcja na kupony z allegro. Kiepska okazja, bo tylko 40 złotych za 200 wydane, ale miałem ochotę na Trails* of Cold Steel na #deadhandheld, więc zaraz mi przyślą. Dobrałem do tego 2 paczki soczewek do równych 200 złotych.

zpg1Wju.png

Mój szósty Atlantic, ale pierwszy na skórzanym pasku. Uwielbiam ich zegarki. 1120 złotych.

AjdtrOo.jpg

Do tego pierdoły typu Humble Monthly, bo chcę zobaczyć skąd się wzięła moda na ARK oraz Amplitude na PS4, bo przesłuchałem parę kawałków z nowego OST i nie rozumiem hejtu. No i parę koszul i dwie pary butów. O i jeszcze darmowy miesiąc netflixa mi się skończył i dałem się mu przedłużyć. Pomimo takiej sobie oferty to dobre value.

Myślę nad HTC Vive, ale zniechęca mnie nie cena, a konieczność posiadania dość sporo miejsca. Ostatnio jak chcieliśmy zrobić miejsce na Just Dance to musieliśmy kanapę przesuwać, a Vive potrzebuje więcej przestrzeni. Kupiłem za małe mieszkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...