Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Cóż, tak to już jest z tymi konsolkami. Moje PSP też by pewnie leżało w jednym miejscu dłużej niż teraz, gdyby nie to, że używałem go jako przenośnego odtwarzacza muzyki. Potem kupiłem sobie porządny telefon i PSP poszło w odstawkę, tak długo leżało, że nawet bateria mi umarła i napęczniała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, te konsolki mobilne... nie mając psp wydawało mi się, że to jedyna rzecz, której mi w życiu brakuje, a teraz... no cóż, leży już któryś tydzień w pokrowcu. :v

a-ale... patapony :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

No dobra, z takim voucherem to ja rozumiem. Bo sam AT2020 kosztuje jakoś 600zeta confused_prosty.gif a tak to zapłaciłeś tyle (jeśli nie mniej) co ja za Samsona, to się nie dziwię, że podjąłeś taką decyzję. A sprzęt na pewno lepszy od mojego, tylko 'normalnie' kosztuje 2x tyle, dlatego ja się nie skusiłem tongue_prosty.gif

Nah, te konsolki mobilne... nie mając psp wydawało mi się, że to jedyna rzecz, której mi w życiu brakuje, a teraz... no cóż, leży już któryś tydzień w pokrowcu. :v

a-ale... patapony :c

Z 8 lat temu, jak zagrywałem się w pierwsze Patapony, moja ówczesna dziewczyna namawiała mnie, żebym sobie wytatuował jednego xD Na szczęście nie uległem tym namowom i zrobiłem co innego tongue_prosty.gif

ni mam ._.

a loco roco było za dłuugie i w sumie trudne, a niech mnie :|

TRUDNE

MUJ BORZE, ALE JAK TO!?

Jeszcze zrozumiałbym gdyby Patapony były za trudne, ale LocoRoco? Prezcież jedynka była mega prosta (nie licząc chęci zdobycia 100%)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kath łatwiej by ci było wymienić czego ty nie masz. No bo tu naklejki jakieś z pataponów, tam jakieś tatuaże, jeszcze jakieś pierdółki... Nie masz co z życiem robić? biggrin_prosty.gif

No ale ja tego nie zbieram, samo jakoś wpada mi w ręce. Te tatuaże mają pewnie z 5 lat, albo i więcej. A naklejki z pataponów, to nawet nie pamiętam, skąd mam. Ale żal wyrzucać!

Kath imała się w życiu wielu rzeczy. Z niejednego pieca chleb jadła. Jest jednak rzecz, która przeraża ją bardziej niż cokolwiek innego. Ta jedna rzecz, której za nic w świecie nie chce zrobić.

PISANIE MAGISTERKI

Wcale nie. >:|

Hehe.

I mała.

nonono.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...