Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Steam może Ci zablokować refundy jeśli się skapną, że sobie korzystasz z tego jak z dema, więc argument inwalida.

Pytanie tylko, jak często trzeba by było z nich korzystać, żeby to tego doszło? Sam parę razy kupowałem grę, grałem te 2h i zwracałem tego samego dnia, póki co wszystko jest OK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie mam pojęcia. Stawiam na to, że nie jest to proces zautomatyzowany i ktoś fizycznie musi po stronie Valve przyklepać zwrot, więc może się skończyć tak, że jeśli ten ktoś będzie miał zły dzień to zaczną się problemy.

Z tego co widziałem, to spotykało to ludzi, gdy chcieli zwrócić więcej niż jedną grę za jednym razem.

Przy okazji, jako obywatele UE, przysługuje nam 14 dniowy zwrot na zasadzie "bo Unia tak mówi", ale tylko i wyłącznie jeśli nie zaczęliśmy ściągać danej gry. Wraz z rozpoczęciem ściągania rezygnujemy z tego prawa.

Nie widzę dużej ilości zastosowań dla tego przepisu, ale ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój bank i hambel/paypal niezbyt się lubią, także ten, mogę co najwyżej polizać przez szybę

płacenie kartą nie działa?

rip

no, pko jakoś nie uznało za stosowne naprawić tej 'pierdółki' kiedy przejmowało nordeę, tak samo z paypalem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwornie mnie kusi żeby sobie kupić DLC do Bloodborne za 50 zł.

Jest potwornie dobry i potwornie trudny. Tyle że trudny w taki fajny sposób, nie jak dodatki do DS2, aka. "dajmy wąski mostek, trzech przeciwników z mieczami i tarczami i trzech z samonaprowadzającymi czarami". Sam bym kupił, ale nawet podstawki jeszcze nie skończyłem. Ba, nawet do Red Moon jeszcze nie dotarłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pytanko. Czy dobra jest Civ V i czy warto kupić ten zestaw, który nabył Sedinus? No i ile GB zajmuje ten zestaw, który nabył Sedinus?

Kupuj edycję kompletną albo taką, co są w niej przynajmniej DLCki z nowymi cywilizacjami i z cudami starożytnymi. Ja dostałem podstawkę ze Złotych Joysticków, G&K z procesora i BNW kupił mi ktoś. Teraz są co jakiś czas promocje na te DLC, a ja nie mam jak kupić...

Poza tym, by nabyć edycję kompletną, ale nic z niej nie dostaję i klucze do podstawki, G&K i BNW idą w krzaki.

Także kupuj kompletną. Więcej jak 50 zł nie powinna kosztować (popatrz na naszych polskich serwisach). W HB jest tylko G&K i te najmniej znaczące DLCki, a granie bez co najmniej G&K (a i BNW zmienia całkiem znacząco grę) jest niepolecane, ze względu na różne głupotki występujące wyłącznie w podstawce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PSC jest się stratnym parę złotych (tj. płacisz za 50 zł, doładowujesz za 10E, reszta zostaje w tle na kodzie i teraz kombinuj, na co ją przeznaczyć).

nuh uh

f3585ced5c.jpg

to + kalkulator walutowy i możesz wycyckać kod do ostatniego centa za jednym razem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem ciekawy jak to spisuje się na żywo

Spisuje się tak że jedno psiuknięcie rano i fajnie pachnę do wieczora tongue_prosty.gif

@Abyss, jest ciężki, słodki, waniliowo-jaśminowy z nutą kadzidła tongue_prosty.gif A trzy stówy bo marka (przede wszystkim, nie czarujmy się), trwałość, unikalność. Markowe perfumy są drogie i nic na to nie poradzi, to i tak nie jest Guerlain za 500zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...