Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

brać xperię z5 i nie wziąć najlepszgo koloru jaki tylko istnieje

wiem, z5 compact nie ma tej opcji kolorystycznej a szkoda ;_;

Kolor świetny (szczególnie że ogólnie lubię niebieski). Bałbym się tylko, że zbyt szybko mi się znudzi. Klasyczne kolory: czarny, szary lub biały jakoś nie tracą IMO z czasem na wartości i pasują do praktycznie wszystkiego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor świetny (szczególnie że ogólnie lubię niebieski).

To po co Ci zielony telefon? chytry_prosty.gif

IMO to właśnie coś w stylu turkusowego/morskiego, czyli obszaru pośredniego między niebieskim a zielonym, ale bliżej tego pierwszego (bliżej zielonego jest seledynowy).

BTW, aż wrzuciłem do do Gimpa i sprawdziłem RGB. W każdym miesjcu wartość B jest większa od G.

1UyqWuC.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ograniczamy wybór do zielony - niebieski, to jest to niebieski.

To jest mieszanka zielonego i niebieskiego, więc ani to niebieskie, ani zielone.

Jak ktoś ma cycki i wacka to też nie ma sensu się zastanawiać czy to kobieta czy mężczyzna, bo żadne z powyższych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym w robocie korzystał więcej z Office'a (ale tego od Microsoftu), to bym bez zastanowienia brał jakiegoś smartfona z windowsem (nawet bym sobie w pracy system do 10 zaktualizował), a tak to zostanę przy Androidzie, na wiosnę pewnie sobie Moto G3 przygarnę.

Mam tylko nadzieję, że port kancolle wyjdzie całkiem szybko na andka i nie będzie trzeba się bawić w żadne proxy (marzenia ściętej głowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sonymobil...ones/xperia-z5/

Zjedź prawie na dół strony trochę poniżej zdjęcia pani patrzącej w telefon i rozwiń do pełnej specyfikacji.

Masz rację. Dziwne, IMO sami nie znają się na barwach.

BTW, tutaj, gdzie podają dostępne kolory, używają zupełnie innego odcienia niż na zdjęciu Kiicka:

RS7euuB.png

Kolor, którego używają, to #0A413C, który jest ewidentnym zielonym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...