Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Still

Bardzo podobał mi się klimat Dark Souls i choć manga ta nie daje mi (na razie) takich odczuć, to widok Gutsa wypalającego armatę prosto w paskudnie zmutowanego wężoczłeka, latające wokół flaki i gigantyczne miecze usprawiedliwiają wydane 15 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zamówiłem sobie Warlords of Dreanor w pre-orderze do Media Expert. W dzień premiery dostałem maila, że nie posiadają gry i mogę anulować zamówienie, albo w ramach przeprosin dostanę Mists of Pandaria o połowę taniej (kisłem wtedy trochę). Dwadzieścia minut później, spacerkiem dotarłem do Media Expert u mnie w mieście i bez problemu kupiłem grę normalnie. Co ten sklep to ja nawet nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę pamięci 32 gb klasa 10 od Sandiska. Mam nadzieję że nie padnie mi tak jak podobna od szajsunga Samsunga.

W sobotę wsiadam do autobusu, myślę sobie że przez 1,5h zanim będę na uczelni zrelaksuję się przy muzyce a tutaj wszystkie zasoby muzyki "się usunęły", a oprócz nich pliki aplikacji poprzenoszonych z pamięci smartfona na kartę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V kupiłem na steamie, po czym yojec mi napisał, że jestem burżujem.

Ważne, że nie musiałem korzystać z social clubu, żeby ściągnąć te 60gb.

Ad.1 - podtrzymuję, zważywszy na to, że ja dałem 99zł ładnych parę miechy temu za pudełkową wersję - nie wiem ile dałeś, ale raczej nie tyle.

Ad.2 - ja tam specjalnie kupiłem pudełkową żeby ściągać tylko 5GB czy tam ile :P I problemów ze ściąganiem nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...