Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Niestety, ale 1/10. Kawałek brzmi, jak kilka nagranych i połączonych losowo dźwięków. Miałem kiedyś starego Sony Ericssona, na którym zainstalowany był prosty program do tworzenia własnych dzwonków. Mam wrażenie, że małpa, której dałbym ten telefon do zabawy, skomponowałaby coś tysiąc razy lepszego, niż to, co właśnie usłyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Do 1:20 tak jakby monotonnie (co niekoniecznie jest minusem, ale o tym kiedy indziej), potem się rozkręca, potem znowu przez chwilkę wracamy do motywu z początku i znowu szybko. Poza tym utwór wydaje się mieć to coś, więc ode mnie 8/10.

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OnceAThief Jak normalnie z punkiem mi nie po drodze, tak tutaj było całkiem przyjemnie i już 3 raz robię replay. Czuć tutaj THPS któreś, ale nie wiem które.

8+/10

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7/10 - Nigdy jakoś zawzięcie Sunrise'ów nie słuchałem, ale na prawdę mają całkiem przyjemne kawałki.

Co do Fairytale Gone Bad, nigdy nie wiedziałem jak ten utwór się nazywa, a tym bardziej kto go wykonuje. Aż do terazsmile_prosty2.gif

Edytowano przez feleron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny kawałek, ale takiej muzyce musiałbym poświęcić dużo czasu, by się przez nią przegryźć. Imo wystawienie oceny po pierwszym przesłuchaniu byłoby dla tego kawałka bardzo krzywdzące. Ale niech będzie. 7.5/10, ale prawdopodobnie zweryfikuję ocenę w górę, jak dłużej nad tym materiałem posiedzę.

Stara Norwegia. Zespół obecnie niestety nieco już zapomniany. A całkiem niesłusznie. Moc, melodyka i atmosfera tego kawałka wygładzają fałdy na mózgu i wykręcają mi mosznę na plecy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

7/10 - co prawda moszna pozostała w nienaruszonym stanie, ale trochę ją sponiewierało (perka z Mayhem, mkay ). Stwierdzono moc.

@Ounce

6,5/10 - zawsze jest miejsce w moim serduszku dla Lykke Li, ale trochę monotonne.

Jethro Sabbath - doom metal z ładną i utalentowaną panią grającą na flecie cool_prosty.gif. Za tydzień w Progresji.

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@feleron

8/10 - całkiem ciekawa wersja, nawet fajnie się słucha, ale mimo wszystko wolę stary, dobry oryginał...

A jeśli już przy tym jesteśmy...

Bardzo stary. Na tyle, że nie wiadomo, czyja to piosenka (okolice wojny secesyjnej, czy nawet wcześniej). Żeby nikt nie myślał, że to Animalsi ją napisali. smile_prosty.gif Nie zmienia to faktu, że ich wersję szanuję. 8/10.

A osobiście chyba najbardziej lubię wersję Frijid Pink:

[EDIT]

Oż, parę postów zdążyli już napisać. Niemniej jednak Toy Dolls też szanuję. 9/10 :D

Edytowano przez Accoun
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...