Skocz do zawartości

Oceń utwór poprzednika


Sevard

Polecane posty

3/10 - Podkład to jeszcze ujdzie (głównie ta zsamplowana gitara, bo perka też nieciekawa), ale jak wszedł głos to miałem dosyć. Pod każdym względem: samo brzmienie głosu, tekst i co tam jeszcze.

 

 

 

Nie łudzę się, że to ktoś do rana przesłucha, ale byłoby miło. Wrzuciłem ją nawet chyba do tego starego Tematu z Muzyką Na Wieczór, bo właśnie o takiej porze mi się tego dobrze słucha. 

(w spojlerze, bo rysowane cycki i nie tylko na okładce) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6/10. Typowy współczesny utwór. Właściwie bazuje cały czas na tym samym. Nie wprowadza nic nowego

nie ogarniam jak wstawić inaczej sorry.

https://www.youtube.com/results?search_query=rage+against+the+machine+killing+in+the+name

Edytowano przez xeinap
źle dodałem utwór
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeden z tych utworów, które zna każdy i nie wypada ich nie lubić, bo są fajne i mają ponad 40 milionów wyświetleń na YT. Ani do zespołu, ani do utworu nic nie mam, ot, po pewnym okresie nawet najlepsze piosenki mogą stać się nużące. Ode mnie takie 6+/10

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ronaldo9 napisał:

pewnie za dużo osób tu nie ogląda anime,

nie, tylko jakaś połowa :P

Tak czy siak w mojej opinii openingi z reguły są co najwyżej 'takie se', a w polskiej wersji to już w ogóle nie słyszałem żadnego nawet średniego. To niestety jest równie kiepskie, chociaż wysłuchałem bez szczególnego bólu, a to już coś. 5/10

To i ja wrzucę coś czego słuchałem za dzieciaka (ba, nawet część z tego nauczyłem się grać na keyboardzie, mając jakoś 8lat):

 

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie lubię większości polskiej muzyki, ponieważ zdecydowana większość zespołów tworzy muzykę na siłę. Trudzi się żeby było tak jak ich nauczono i nie potrafią wymyślić własnego stylu. Poza tym wokal niewyraźny. Mogłoby go nie być . 2/10

A tu Polski zespół 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...