Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Fajna to piosenka, wiele razy słyszałem i dobrze było do niej powrócić. Niestety, dałeś wersję tragicznie skompresowaną, co negatywnie wpływa na odbiór. Daję 7/10 tylko dlatego, że braki w dźwiękach odtworzyłem sobie w głowie. :)

Uwielbiam ten zespół. Z jednej strony bardzo lubię mieszankę folku z mocniejszym rockiem, z drugiej kawałek mocno energetyczny. Szkoda, że nie rozumiem słów. A za leniwy jestem, by poszukać translacji na normalny język. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgorsze, ale mimo kakofonicznych dźwięków nieco mierzi mnie jednostajność melodii. No i klip. Może i kapitalnie zgrywa się z muzyką, ale ja nie mogę tego oglądać. Miesza mi się w oczach. Dobrze, że epileptykiem nie jestem. Nieprzyjemnie mi się go oglądało. Muzykę wysłuchałem, dźwięki mi się nawet podobały, choć całość nieco monotonna. Za muzykę 7/10, ale klipu nie ocenię. Darowałem sobie oglądanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nawet fajne. Co to jest? Zresztą nieważne. Przyjemnie się nawet słuchało. 7.5/10

Btw., pierwszy raz słucham tego kawałka na dobrych słuchawkach (jeszcze raz Xerba pochwalę za podrzucenie modelu). Słyszę więcej dźwięków dzięki czemu kawałek odkrywam na nowo. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść tekstu średnio mi się podoba, ale poza tym całkiem przyjemnie się tego słucha.

Powiedzmy, że 7+/10

To może odnośnie 'posklejanego' tekstu, żeby pasował, ale sensu nie ma:

sorki Stinkborn, jeśli ten tekst jednak ma jakiś sens, to ja go nie dostrzegam

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest klimatyczny, ale mówiąc szczerze pierwsza połowa bardzo mnie znudziła. Może by było ciekawsze jakbym akurat jadł kota albo spuszczał krew z jakiejś dziewicy, to by robiło klimat. W okolicy 3:30 się rozkręciło, ale to chyba tylko dlatego że gitarzysta się w końcu podpiął i zaczął grać.

Za klimat dużo plusów, ale za calokształ, no cóż 6/10

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...