Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Jakoś tego typu muzyka eteryczna często do mnie nie przemawia, chociaż jestem w stanie docenić jej 'magię'.

Powiedzmy, że 7/10.

A z goryli to akurat nie jest nic 'super' w ich repertuarze :P

To może coś, co już chyba ociera się o krinczfred?

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem bardzo nie trafiłeś. Kawałek wydaje mi się strasznie nudny, ZA DŁUGI i... nic z niego nie pamiętam. :[ No, może prócz tego, że z początku myślałem, że coś się zepsuło. :P Tak czy inaczej, mimo szczerych chęci, wymęczyło mnie te prawie 8 min. 3/10

W sumie nie wiem, po co to tutaj wrzucam, skoro i tak wiem, jak będzie to odebrane. No ale trudno. Może trafi się ktoś, kto to chociaż w skupieniu do końca wysłucha. :P

EDYTA:

Żeś się wsadził Zygi... Zaraz wysłucham i ocenię.

EDYTA 2:

Hmm... A jednak mogłem zignorować. :P

Ok, zdaje sobie sprawę, że to ma być śmieszne, ale jakoś fanem tego typu twórczości nie jestem. Choć doceniam chwytliwą melodyjkę. Jak to w podsumował jakiś gostek na końcu - "średnie". Naciągane 5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still co wsadził? Kawałek Kicka ma niecałe 8 minut, napisałeś niecałe 8 minut po mnie, czyli można założyć, że ja już skończyłem go słuchać, gdy Ty dopiero zacząłeś :P dlatego zawsze odświeżam stronę tego freda przed zapostowaniem odpowiedzi.

Odnośnie tego co wrzuciłeś - różnego rodzaju death/trash/heavy metalowe (nie wiem, nie znam się) kawałki kompletnie do mnie nie przemawiają. Chyba jeszcze nie spotkałem ani jednego kawałku z growlowaniem, który autentycznie by mi się podobał tak od 8/10 w górę.

Dlatego też 3/10 (nawet nie dotrwałem do końca :( )

I ode mnie:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still: wymyślasz, ja przecież przykładowo docenię. Dobry, przyjemny kawałek, idealny moim zdaniem na ból głowy (no ale mnie z bólu głowy leczy sesja Amon Amarth, więc ktoś mógłby polemizować w tej kwestii), ale nie porwał mnie specjalnie. 7,5/10

@ZygrydQ: przesłuchałem do końca, niby nie było złe... Ale raczej nie włączyłbym tego utworu ponownie, zbyt męczący dla mnie. 4/10.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

Pisałem o tym wcześniej (tylko nie pamiętam, w którym temacie :icon_wink: ), że nie lubię (co do zasady) hip-hopu. Tu jednak jest fajny teledysk i (dodatkowo) zrozumiały wokal, co wpływa dodatnio na ocenę: 7/10

Propozycja: Izabela Trojanowska - "Wszystko czego dziś chcę"

Opole 1980.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogółem spoko, ale momentami ma zbyt 'ostry' głos (nie wiem jak to powiedzieć). Ale mimo to, lepiej niż jakieś rihanny czy co to tam teraz jest na topie.

A no i jej strój mi się nie podoba, ale to jest poza kwestią oceniania :P

Powiedzmy, że 7/10, może w lepszej jakości dałbym więcej.

Skoro jakieś klasyczne klimaty polskie:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się spoko, ale ten kto zajmował się masteringiem powinien zostać zwolniony. Ledwo słychać śpiewającego, co czyni ten utwór irytującym zamiast przyjemnym. 5/10 bo mogło być całkiem fajnie...

To ja zarzucę pierwszym utworkiem, jakim 'jarałem się' z winyla i tak też go poznałem (chociaż dałbym głowę, że na moim gramofonie brzmiał lepiej niż ta wersja z yt):

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie łapię tego całego death core. Albo taka muzyka mnie skutecznie usypia, albo zwyczajnie wkurza. Tutaj jedno walczyło z drugim. :P Niemniej - muszę przyznać, że bardzo sprawnie zagrane, chłopaki nieco mieszają w strukturze utworu, starają się urozmaicą te paskudne "doły". Imo im nie wyszło, ale taki gatunek. Przynajmniej za bardzo nie poszli w beat down, bo to już w ogóle masakra. W gatunku, to pewnie i z 8/10, ale tak? Z 6/10 dam, bo jednak przetrwałem bez uszczerbku do końca.

czekam na odpowiedź od której ponoć mają mi krwawić uszy

Nah, po co mam wrzucać coś, co sam nie lubię albo nie rozumiem? Sprawdź sobie na YT co to harsh noise. Nie polecam.

http://youtu.be/7dtqLJwj8wQ

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałem w yt, odpaliłem pierwsze z góry i nie dotrwałem nawet do końca pierwszej minuty. W sumie gdyby się tak nie darli, to nie byłoby aż takiej tragedii zapewne.

Co do Twojej wrzuty - nadal to darcie mordy do mnie nie przemawia tongue_prosty.gif ogółem melodyjka i w ogóle mi się podoba, ale to wydzieranie sie nie. Powiedzmy, że 6+/10 bo jednak bez bólu wysłuchałem do końca ;P

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...