Skocz do zawartości

Oceń utwór poprzednika


Sevard

Polecane posty

Nie aż takie znowu ostre. Całkiem sympatyczny utwór, chyba zobaczę, czy nie ma tego więcej. :) 9+/10

Jako iż ostrych (no przynajmniej jak na przeciętnego zjadacza chleba, bo jak dla mnie większość tych utworów jakoś specjalnie ostra nie była) brzmień już trochę było, to dla odmiany coś całkiem łagodnego.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, takie sobie, kompletnie nie słucham takiego czegoś - 2/10

Mimo że moim głównym nurtem muzycznym jak rap to jednak od czasu do czasu lubię sobie posłuchać starych polskich klasyków. Tak też zarzucam wam popularny kawałek zespołu Hey z gościnnym występem Ryśka :)

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap w naprawdę kiepskim wydaniu. 0/10 (bo ujemnych not dawać nie można)

@Deathroll2097 Wybacz za zignorowanie Twojego posta, ale dla mnie to post niezgodny z zasadami, więc traktuję go tak, jakby go nie było. Sam dojdź do tego dlaczego. ;)

Tego chyba jeszcze tu nie wrzucałem:

[edit]

Zostałem ubiegnięty.

Poprzednia ocena odnosiła się do tego dziwnego czegoś, co wrzuciłeś wcześniej. Niektórzy nazywają to nawet muzyką.

Jeśli o Braci Figo Fagot chodzi, to może nie jest to coś bardzo wybitnego muzycznie, ale i nie o to w ich utworach chodzi. 8/10

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają ok, lecz ja preferuję coś "lekko ostrzejszego".

Ogólnie rzecz biorąc 7/10.

-Leci świeży utwór Slipknotu, pojawił się jakieś 6 godzin temu. smile_prosty.gif

Update!

Dla ścisłości na YouTube pojawił się 13 godzin temu, a na Facebooku zaistniał 6 godzin temu. :)

Edytowano przez Heavy666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres fascynacji Slipkami mam już dawno za sobą, dlatego też mogłem sobie pozwolić na posłuchanie wyprane z emocji - generalnie nie spodobała mi się maniera rodem z "St. Anger", czyli granie na kubłach na śmieci zamiast na perkusji, zbyt mało gitary i jakoś tak niechwytliwa melodia. 6/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t3t - muszę w końcu ogarnąć turbonegro, bo jest niesamowicie energiczne, 8/10

@sevard - przypominam, że ciężkie =/= ostre tongue_prosty.gif

archive chyba tutaj nie tostowałem, a czemu nie

Youtube Video -> Oryginalne wideo

sorka ze edytowanie, jakaś wersja niepłytowa mi się wkradła :P

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tak jest ze wersja pierwszy raz usłyszana na zawsze będzie tą lepszą, więc nie spodobało mi się tak jak kiedyś

5/10

ok, przerywamy combo jakichś mulastych metali fajną rzeczą (XD)

Thievery Corporation - Khalghi Stomp

Youtube Video -> Oryginalne wideo

PS. usłyszałem to jakieś 5 minut temu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ich lepszych kawałków imo, ale i tak drażni mnie wokal Davisa. Już wolę Falling Away from Me. Niemniej - 6/10.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Wyjątkowo archaiczny kawałek black metalu. W sumie, to taki protoblack :]. Jak ktoś lubi wczesny KAT czy Venom, powinien łyknąć. Inni się sparzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...