Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Otwieram zmianową

Polecane posty

@Sed

No wiesz, ja pracuję jakieś 2 - 2.5 raza mniej od ciebie, więc i wypłata stosownie chudsza. :P Ale swój czas wolny cenię bardziej od pieniędzy, które jakoś nigdy mnie do niczego nie motywowały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sed

No wiesz, ja pracuję jakieś 2 - 2.5 raza mniej od ciebie, więc i wypłata stosownie chudsza. :P Ale swój czas wolny cenię bardziej od pieniędzy, które jakoś nigdy mnie do niczego nie motywowały...

Spali ci się maszyna, zaczniesz płacić rachunki, kupować sobie żarcie, ciuchy itepe i wtedy poczujesz do czego motywujom piniomdze. 8)

junior http developer 1.6k

ftfy, teroz może uwierzę :^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedes, właśnie uświadomiłem sobie coś strasznego - Ty jesteś w pracy o godzinie, gdy ja się podnoszę z wyrka. Inna sprawa, że potem wystarczy mi umyć mordę, założyć portki i 30 minut po pobudce pojawiam się za biurkiem, ale jednak - o której Ty musisz wstawać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaję o 6:00, ogarniam pryshnitz, jakąś szamę, ubieram się, sprawdzam internety, może obejrzę jakieś animu i hajda na rowerek do roboty zasuwać. Wyjeżdżam zwykle około 7:15, a o 7:45 jestem na miejscu. Punkt 16:00 zamykam budę i jadę do domu. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko raz na dwa tygodnie muszę wstać o tak zamordystycznej porze jak 7:30, by na spokojnie się przygotować, dowędrować do pracy na 8:30, przez pół godzinki posiedzieć sobie w internecie popijając kawkę i o 9:00 zacząć zmianę. :] Tak to mam albo na 12 (ciągle trochę za wcześnie), albo na 18 (najbardziej optymalna pora i zresztą to dziś jest ten dzień) i jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>praca w sobotę

Mnie tam szczerze ryba w jakie dni pracuję. Sobota, czy niedziela nie różni się u mnie absolutnie niczym od pozostałych dni tygodnia i często w sumie zapominam jaki mamy dzień. Nie wspominając już o czymś takim jak konkretny dzień miesiąca. :P Nerv0 zerka w prawy dolny róg monitora - jeny, to już mamy maj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, czy niedziela nie różni się u mnie absolutnie niczym od pozostałych dni tygodnia i często w sumie zapominam jaki mamy dzień. Nie wspominając już o czymś takim jak konkretny dzień miesiąca. tongue_prosty.gif

No i oto mamy przyklad szczesliwego czlowieka, ktory niczym sie nie przejmuje, nie liczy dni, godzin i lat i nie odlicza nawet dni do comiesiecznego swieta Matki Boskiej Pienieznej. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...