Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Otwieram zmianową

Polecane posty

Panie Sedesie, proszę być świadomym, że tak przykładam pewną część ciała do poziomu wypowiedzi, że można by wręcz powiedzieć, że ją nań kładę. Więc bez takich podłych insynuacji mi tu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z magazynu, siedząc przy rozkosznie ciepłym grzejniku i zajadając bagietę czosnkową popijaną cherbatkom z biedronki. 8)

W biurze jakaś narada z grubymi rybami to co taki pionek jak ja ma tam robić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że już pojutrze jest 10! Z tego miejsca chciałem pozdrowić wszystkich, którzy jak ja dostają pensję pierwszego i z wyższością patrzą na ciągnących na oparach pracowników opłacanych dziesiątego.

#będziecie_się _śmiać_dwudziestego_ósmego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby niezatrudnione, nieśmieszne i nowokolegowe proszone są o opuszczenie terenu zakładu freda

dziękuję

Przypominam, że już pojutrze jest 10! Z tego miejsca chciałem pozdrowić wszystkich, którzy jak ja dostają pensję pierwszego i z wyższością patrzą na ciągnących na oparach pracowników opłacanych dziesiątego.

#będziecie_się _śmiać_dwudziestego_ósmego

Joke's on you, ja wypłatę dostaję najpóźniej 28 tego samego miesiąca 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że już pojutrze jest 10! Z tego miejsca chciałem pozdrowić wszystkich, którzy jak ja dostają pensję pierwszego i z wyższością patrzą na ciągnących na oparach pracowników opłacanych dziesiątego.

>Nev0 wyrywa ze snu brzęczący telefon.

>O, esemes mówi, że dziś przyszła wypłata.

>Fajnie!

>Skasuj wiadomość.

>Idę dalej spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...