Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Otwieram zmianową

Polecane posty

Po co udawać? Możesz ich kasować. chytry.gif

A widzisz, problem w tym, że raz Arturzyn poleciał z pyskiem jak mu t3t skasował kilka postów w jakimś fredzie z Luźnej Jazdy. Moderator zamiast bronić swojej racji, jak to zawsze robi, to podwinął ogonek i przywrócił posty. Mimo że te nic tak naprawdę nie wnosiły do dyskusji.

A potem Arturzyn się bronił, że chciał znać tylko powód dla którego zostały usunięte. Widać nie zna czegoś takiego jak PW do moderatora. Od razu leci do Uwagi do moderatorów.

Teraz t3t pewnie boi się kasować gimbusom posty. W Luźnej Jeździe. W temacie, w którym wyraźnie napisano, że bezrobotni pisać nie mogą. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie pracujesz. if u know what i mean.

Nie no, ja o swojej robocie w istocie wiele złego powiedzieć nie mogę, bo takiej beki i ziomkówziomalek (bo ziomków jest nas tam razem ze czterech) jak tam to przez całą drogę edukacji nie miałem. Ale jednak męczy mnie już wkradająca się rutyna i powtarzalność. Mimo, że do pracy owej chodzę, ze dwa, albo trzy dni w tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Ci co lubią swoją pracę, są szczęściarzami. Niestety do nich nie należę, ale od siedzenia kasy nie przyjdzie. Zmiany mam same nocne i to po 12 godzin. Już czuję, że się to odbija na moim zdrowiu.

Jedyny plus że mogę się zdrzemnąć w pracy. Z drugiej strony mam około 14-15 takich zmian w miesiącu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co udawać? Możesz ich kasować. chytry.gif

A widzisz, problem w tym, że raz Arturzyn poleciał z pyskiem jak mu t3t skasował kilka postów w jakimś fredzie z Luźnej Jazdy. Moderator zamiast bronić swojej racji, jak to zawsze robi, to podwinął ogonek i przywrócił posty. Mimo że te nic tak naprawdę nie wnosiły do dyskusji.

A potem Arturzyn się bronił, że chciał znać tylko powód dla którego zostały usunięte. Widać nie zna czegoś takiego jak PW do moderatora. Od razu leci do Uwagi do moderatorów.

Teraz t3t pewnie boi się kasować gimbusom posty. W Luźnej Jeździe. W temacie, w którym wyraźnie napisano, że bezrobotni pisać nie mogą. tongue_prosty.gif

To niekoniecznie było tak. Na nieszczęście sprawa wygląda tak, że ówczesne podejście do regulaminu LJ nie pozwalało mi na wywalanie postów "bo tak" - a jako takie zostało zinterpretowane moje kasowanie sucharów Arturka. Tak więc formalnie nadużyłem swoich uprawnień i musiałem przeprosić. Inna sprawa, że raczej nie wolno tworzyć threadów, gdzie ktoś miałby zakaz postowania (z wyjątkiem sesji, ale to inna bajka). Tak więc mogę jedynie PRYWATNIE nawoływać do bojkotowania ich postów. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz możesz wywalać posty w LJ "bo tak"? :)

Dziwię się też, że "musiałeś" przeprosić. Widywałem w Uwagach do moderatorów poważniejsze zadymy, w których nie zawsze moderator miał rację i cała kadra moderatorska stawała za nim jak jeden mąż i kończyło się na tym, że osoba, która chciała aby jej ost został cofnięty, dostawała nawet kolejnego osta. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też nie mogę wywalać "bo tak", ale przynajmniej o tym wiem tongue_prosty.gif

A przeprosić niby nie musiałem - mogłem stawać okoniem, zwłaszcza, że do teraz uważam, że miałem rację, ale uznałem, że jak mam się kopać z Arturem w UdM i z innymi moderatorami, z których część uznała, że nadużyłem swoich uprawnień zostając sędzią we własnej sprawie (wywalałem mu te suchary z moich tematów, bo imo niszczyły dyskusję) to szkoda mi czasu i że korona mi z głowy nie spadnie, jak przeproszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...