Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konuga

fred, w którym chwalimy się pulpitami.

Polecane posty

uTorrent to jeden, wielki adware zakamuflowany pod postacią klienta sieci torrent

No i co z tego, że adware? Co to zmienia? Ściąga? Ściąga. Używam codziennie i nie narzekam.

@Earendil: wyluzuj, 99% użytkowników tego forum piraci w mniejszym bądź większym stopniu. :P Pozostały 1% nie umie ściągać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanę przy utorrent.

1. Przyzwyczaiłem się do niego.

2. Nie widzę, żeby był "ciężki" - uruchamia się szybko, nie zamula łącza, wszystko pięknie śmiga.

3. Nie wciska żadnych kont premium. Utorrent jest "czysty" - w sensie żadnych reklam, odnośników, czy wyskakujących okienek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Używam sieci torrent do seedowania liveCD z Debianem"

"Proxy(s) for the ever-moving Pirate Bay torrent indexing website; ideal for people struggling with Internet censorship such as those residing in the UK, Ireland, Netherlands, Belgium or Finland. TPB Proxy automatically unblocks The Pirate Bay and provides fast and stable access to Linux ISO torrents." ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pls don't bully, bo sam do końca nie wiem co robię:

iXzBp36q8Ufp8.png

Muszę jeszcze powalczyć z przyciskiem startu i może z ikonami na pasku, ale ogólnie jestem zadowolony.

A tu telefon na dokładkę, gdzie nic nie ruszałem od ponad miesiąca, choć pewnie za niedługo coś nowego wymyślę.

ib2aTwmziTPJNb.png

PS. Xerber bądź tak dobry i podziel się swoim CSSem z MAL, mimo, że teraz rzadko korzystam ze strony z powodu Taigi, to mam ochotę coś tam wrzucić, a Twój jest bardzo przejrzysty. Jakiś pastebin albo coś, a z resztą powinienem sobie dać radę.

A teraz czas spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...