Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t3tris

U raff u ruse

Polecane posty

[le obrazek]

Serio nie rozumiem, jak można organizować turnieje w Super Smash Brothers. Nawet twórca gry mówił, że gra nie nadaje się do takiego czegoś i nawet nie jest bijatyką, tylko grą imprezową.

Edit: jbc. Smash jest dobry, po prostu nie nadaje się na turnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nie rozumiem, jak można organizować turnieje w Super Smash Brothers. Nawet twórca gry mówił, że gra nie nadaje się do takiego czegoś i nawet nie jest bijatyką, tylko grą imprezową.

Protip: turniejowymi grami w 90% przypadków nie zostają gry robione z myślą o turniejach, tylko te które są popularne. Te 10% to turnieje organizowane przez wydawców gier co myślą, że zrobili grę turniejową, dopóki nie zobaczą, że nikt w to gra i nie ogląda ich gier.

Protip: na EVO mają nawet turniej Catherine, więc who cares.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catherine nawet ma większy sens, bo z tego co wiem posiada jakiś tam sposób liczenia punktów i są plansze/puzzle do przejścia. Problem z Smash Brothers jest taki, że strasznie losowy i niezbalansowany.

W sumie nawet nie wiem, po co chcę rozpocząć tę dyskusję, bo i tak nie chodzę na turnieje.

Ok koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Smash Brothers jest taki, że strasznie losowy i niezbalansowany.

Final Destination/Omega stage, no items,Fox Only i zostają tylko różnice między konkretnymi postaciami. Jak w każdej bijatyce.

Ale to nie temat do tego, więc:

Ok koniec.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...