Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Pozytyw dla użytkownika Hardstyler za kupno gry z tego tematu :ok:

Czy jest coś lepszego od zdecydowanego i uczciwego kupującego, który wie czego chce? :smile: Szybko, sprawnie, konkretnie - tymi słowami określić mogę transakcję z wyżej wymienionym użytkownikiem :wink: Z czystym sumieniem mogę polecić ubijanie interesów z tym osobnikiem :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkowniczki Bronka za kupno gry z tego tematu :ok:

Zaczęło się od jednej gry w wyżej wymienionym temacie, lecz na tym się nie skończyło :D Kupująca odwiedziła mój temat targowiskowy, czego efektem były większe zakupy jak początkowo być miały :smile: Szybko nastało porozumienie, szybko nastąpiła zapłata (podobnie jak wysyłka) - niniejsza opinia podsumowuje udany interes zakończony obustronnym zadowoleniem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla DanteXXX. Kupiłem u niego kilka gier w tym temacie.

Wszystko w porządku, gry w świetnym stanie, tak jak się umawialiśmy. Dość szybka wysyłka, możliwość małej negocjacji cen. Idealny sprzedawca, polecam.

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika 47 za sprzedaż Star Wars The Force Unleashed z tego tematu. Gra zgodna z opisem, w idealnym stanie, a do tego wystawiona po okazyjnej cenie. Dobry kontakt ze sprzedającym podczas całej transakcji i ekspresowa wysyłka w bezpiecznej kopercie bąbelkowej to kolejne plusy tego użytkownika. Polecam!

Poza tym, wystawiam zaległy Pozytyw dla użytkownika Aragornix za zakup Far Cry z mojego tematu. Dobry kontakt, w miarę szybka wpłata i pełna kultura. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki pozytyw dla Tresera za sprzedaż przedmiotów z jego tematu. Błyskawiczna, bezproblemowa wysyłka, przystępne ceny, do tego naprawdę genialny kontakt ze sprzedawcą. :smile: Gdyby każda transakcja w Internecie odbywała się w tak miłej atmosferze, byłoby to lepsze miejsce. :happy: Gorąco polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Nolaan za kupno gier z tego tematu :thumbsup:

Całą transakcję opisać mogę w następujący sposób: użytkownik odwiedził temat, zapytał o gry, dostał odpowiedź, podjął decyzję, zapłacił, ja przesyłkę nadałem, przesyłka dotarła do adresata :smile: Wszystko przebiegło w naprawdę miłej atmosferze - szczerze polecam handlowanie z tym użytkownikiem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Treser za sprzedaż gier z tego tematu. Gry zgodne z opisem, w idealnym stanie, ponadto sprzedający zgodził się obniżyć cenę. Dobry kontakt ze sprzedającym podczas całej transakcji i ekspresowa wysyłka w bezpiecznej kopercie bąbelkowej to kolejne plusy tego użytkownika. Polecam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...