Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Z mojej strony duzy POZYTYW leci dla uzytkownika Rybisiu. Transakcja przebiegla bezproblemowo, zakupione gry wyslal mi bardzo szybko, a zawartosc i stan przesylki zgadzaly sie z opisem w 100%. Zycze wszystkim forumowiczom, aby ich doswiadczenia podczas korzystania z targowiska byly rownie dobre jak w przypadku "deala", ktorego zrobilem z Rybisiu.

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=2549369

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek tranzakcji z tym człowiekiem z profilu

http://steamcommunity.com/profiles/76561198047965903/

Miało dojść do wymiany jego innego konta steam (Konto steam które próbuje sprzedać! http://steamcommunity.com/profiles/76561198054494465 ) na moje dwie gry + czapka z tf2 (czapkę ellisa - kto zna rynek czapek, ten zna jej wartość xD ).

Wysłałam mu czapkę, on przesyła login i hasło lecz okazuje się, że konto nie do końca należy do niego, bo konto jest zarejestrowane na e-mail (Rzekomego) jego znajomego z klasy (!!!). Człowiek mocno naciskał żeby mu wysłać gry (czego nie uczyniłam z oczywistych powodów), obiecując że nie grozi mi utrata konta, że jeśli znajomy ukradnie konto to go pobije (tiruriru majty z kolczastego drutu). Co się później okazało, z tym 'znajomym' nie ma żadnego kontaktu jeśli się poruszało kwestie zmiany e-maila na mój e-mail. Zrezygnowałam z wymiany.

Ponoć konto ma od roku, ale na profilu widać że konto ma zaledwie 3 miesiące (zaczął coś zmyślać że to data dołączenia do społeczności, a potem "a nie? 2011-2012 ?"). Czapki nie chce oddać twierdząc, że ją przetrzyma do momentu zmiany hasła konta steam i nie chce ze mną rozmawiać. Jak wyżej wspomniałam to się szybko nie stanie bo nie ma żadnego kontaktu ze swoim kumplem, więc nie wiadomo kiedy nastąpi.

Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek tranzakcji z tym człowiekiem.

Edytowano przez mamam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki, zielony POZYTYW dla behemorta za transakcję z tego tematu. Przesyłka dość szybka, taka cena za tę jakość fantastyczna. Jedna płyta poza śladami palców(z czego połowa pewnie moja) w ogóle nie ma śladów użytkowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wielki pozytyw dla uzytkownika Insipiens za swietny kontakt, oraz świetne rozwiazanie problemow :) innymi słowy Wilk syty i owca cala :) polecam go na przyszłość, napewno jak bedę jeszcze czymś zainteresowany do niego "powrócę" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla Mastera Stillborna, z tego tematu, za świetną grę, z przyjemnymi dodatkami, w rozsądnej cenie :) Aha - drugi raz na oczy widzę, żeby przesyłka PP szła <24h ;) Dzięki wielkie! Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...