Skocz do zawartości

Gala Smugglerkowa 2013


Gofer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 352
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

- To już ta godzina?! Za chwilę znowu będę mały. Czas wracać do domu. Gratuluję wszystkim, ale ja już muszę się zwijać. Życzę dobrej zabawy.- Po drodze zielony zabrał parę pasztecików i przewrócił ochroniarzy przy drzwiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gratsy dla pozostałych zwycięzców, first wina udało się wbić, więc powróciłem jeszcze na moment :P

*Poza tym może to sprawka LJ a może po prostu formuła imprezy się przejadła/nie bawi jak kiedyś, bo frekwencja i ilość postów faktycznie leży w tej edycji... ale cóż, tendencja spadkowa była od jakiegoś czasu :|*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatni, ale nie najmniej ważny. Każda literka wypływająca spod jego palców przyprawia każdego fana tutejszej blogosfery o drżenie kolan. Blogopis roku, jedyny choć czterdziesty drugi - bielik42!

post-43842-0-72748600-1392586045_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[dławię się pestką od czereśni]

- pfu - już mi lepiej. Muszę przyznać, że kompletnie się tego nie spodziewałem, gdyż podczas głosowania wyraźnie było widać dominację ...AAA..., ale jak widać niespodzianki się zdarzają :D

Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i czytają moje teksty (bo czymże jest blog bez czytelników?), postaram się wytrwać jak najdłużej. Dzięki raz jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Blogowa statuetka należała się bielikowi, bo łączy taśmowość produkcji z wysoką jakością... no... :D

Na koniec puszczam To już jest koniec - wszystkie nagrody rozdane, nieśmiesznych ludzików z LJ się zaraz wykopie *zawsze możecie dodać ich do ignorowanych ;)* i powoli można zbierać manatki/sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty bielik. Statuetka naprawdę ci się należała!

*Poza tym może to sprawka LJ a może po prostu formuła imprezy się przejadła/nie bawi jak kiedyś, bo frekwencja i ilość postów faktycznie leży w tej edycji... ale cóż, tendencja spadkowa była od jakiegoś czasu :|*

Mi nie pasowała godzina. Zanim wróciłem do domu, to wy już byliście na 9 stronie ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaach, przez ser Joraha nie mogłam przybyć. Cóż, gratuluję wszystkim z całego serca, moje smoczki również biją brawa swoimi małymi łapkami (jeszcze), a Drogo zaczyna przygotowywać kolejne złote korony. Czy ktoś nie zamawiał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ej, ale że co... już koniec?!.. zieeew... przysnęło mi się chyba... a wiedziałem, żeby nie jeść tych podejrzanych kiełbasek... no nic, propsy dla wygrywów, przegryw dla przegr(86)wów, wychodzę.

<wychodzi>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym z tego miejsca podziękować Goferowi. Za to, że mu się chciało. Za to, że mimo znikomej pomocy z jakiejkolwiek strony zrobił cały ten iwent i że wyszedł całkiem spoko. Za to, że pokazał, że można tu się nieźle bawić, niekoniecznie w luźnych gaciach. Propsy ziomek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisał t3t - propsy dla Gofra, że mu się po prostu chciało, za upór, wytrwałość itd. Fajnie, że jeszcze takich ludzi mamy na forum :D

A na naprawdę koniec to nie wiedziałem co dokładnie rzucić, ale jak dla kogoś ta noc nie kończy się na Gali i planują jeszcze kilka godzin na nogach/przed monitorem to zapuszczam...

.

Kapela robi dobre kawałki przeciwsenne :D

Cheers

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, ale akurat yojec bardzo pomagał - nie byłem sam. Gala była sucha i byłem tu z doskoku, bo mam gości :P

A jak komuś należą się podziękowania, to zdecydowanie Fandzie, która sama ręcznie stworzyła wspaniałe statuetki Smugglerkowe ;3 Najlepsze ever moim skromnym zdaniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...