Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

Referencje. Deviant jest ich pełen, można utonąć na całe wieczory.

Wiem, że jest, i często z nich korzystam. Ale patrz co pisałem wcześniej - nie ma internetu nie ma devianta. :P

Chyba rysowanie w stylu mangowym to błąd.

Sztill, nie baituj.

Głowa wygląda nieproporcjonalnie.

Konkret panie, konkret, bo to, że o czymś napomkniesz to jeszcze nie znaczy, że będę w stanie dokładnie wyłapać o co się rozchodzi! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem se dzisiaj ćwiczyć cieniowanie, ale oesu jak bardzo mi nie idzie i jak mi się przez to nie chce to słowa tego nie opiszą. ;____;

Ostatecznie zrobiłem kolejny szkic, ale bardziej go wykończyć też mi się nie chciało. Weź mnie ktoś trzaśnij. :/

PGYlFtq.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem se dzisiaj ćwiczyć cieniowanie, ale oesu jak bardzo mi nie idzie i jak mi się przez to nie chce to słowa tego nie opiszą. ;____;

Ostatecznie zrobiłem kolejny szkic, ale bardziej go wykończyć też mi się nie chciało. Weź mnie ktoś trzaśnij. confused_prosty.gif

PGYlFtq.jpg

wł-włosy

s-są

możliwe...

confusion-gif.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, nad czym ostatnio siedzę.

Zabrałam się za przerysowywanie mojego starego komiksu, takiego z 2011, zaczęło się od doodli na rozgrzewkę, potem strzeliłam taką wstępną ilustrację, a teraz jadę z komiksem właściwym. Oryginalnie to były 3 stronki strasznie koślawych potworków ze słabym researcherem, teraz się trochę bardziej przykładam. A z 3 stronek zrobiły mi się jakieś 8... smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...