Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

Podbijam moim przyszłym deviantowym ID

f94Vhit.jpg

Nie sądzisz że logo właściwe ma za dużo warstw? Te sześciokaty sa elo, ale kompletnie nie pasuje tam to czarne coś i ta pikselizacja z tyłu. Na twoim miejscu wywaliłbym jedno z nich i trochę inaczej to rozłożył, proporcje samego loga i dodatków w tle są mało fajne, te figury strasznie przytłaczają tę czarną plamę na przykład.

Sorka że tak krytykuję, ale takie pierdoły rzucają mi się w oczy i sprawiają wrażenie mało profesjonalnych :/ Ale tło całego obrazka jest bardzo spoko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to... Co oznaczają te literki?

Sava. tongue_prosty.gif

Moje inicjały to S.A.W. ale nie koniecznie chcę być kojarzony z Jigsawem, więc zmieniłem na S.A.V. i dodałem "a". Sava. Ludzie czasami skracają też tak moje imię, wiesz? :]

@Giiceg

Bardzo dobrze, że krytykujesz i chętnie jeszcze sobie nad tym posiedzę. Sam też miałem wątpliwości do tego czarnego podkładu (coś jednak musi tam być, żeby same heksy odcinały się od tła, może po prostu jakiś prostszy czarny kształt?), ty je rozwiałeś. Dzięki. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu loga...

Podbijam moim przyszłym deviantowym ID

f94Vhit.jpg

Nie sądzisz że logo właściwe ma za dużo warstw? Te sześciokaty sa elo, ale kompletnie nie pasuje tam to czarne coś i ta pikselizacja z tyłu. Na twoim miejscu wywaliłbym jedno z nich i trochę inaczej to rozłożył, proporcje samego loga i dodatków w tle są mało fajne, te figury strasznie przytłaczają tę czarną plamę na przykład.

Sorka że tak krytykuję, ale takie pierdoły rzucają mi się w oczy i sprawiają wrażenie mało profesjonalnych confused_prosty.gif Ale tło całego obrazka jest bardzo spoko!

Tak lepiej?

11162045_1414947045492587_489327571347753473_o.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...