Skocz do zawartości

Fred w którym dzielimy się wstydliwymi sekretami o których wszyscy wiedzą, albo i nie!


t3tris

Polecane posty

A jechałaś kiedyś pociągiem z otwartymi drzwiami? :P

Jak jeszcze u mnie jeździły stare kible przed remontem, to drzwi się często nie zamykały. Szczególnie fajnie w zimę, jak się w pociągu zaspy robiły. Polecam.

Zmarnowałem 2,5h tylko po to, żeby się do Brwinowa przejechać i wrócić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zastanawiam się czy podzielić się czymś 'wstydliwym' czy nie...

Nah, w sumie co mi tam.

Wrzucam w spoiler, na wypadek gdyby ktoś chciał oszczędzić sobie zdrowie psychiczne.

UWAGA - są tam rapy, mass effecty i wygłupy przed kamerOM!

W razie czego - ostrzegałem! Więc nie odpowiadam za wszelkiego rodzaju uszczerbki na psychice tongue_prosty.gif

Skoro wstydliwe rzeczy, które niby są znane (publiczne?), to i ja wrzucę swoje pierwsze jutubowe przygody z kamerką:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Zaznaczam, że 'piosenkę' wymyśliłem na potrzeby konkursu, a jedyną wiedzę o uniwersum Mass Effecta czerpałem z trailerów/zapowiedzi do dwójki (w jedynkę nie grałem) tongue_prosty.gif

A może powinienem to wrzucić do 'u raff u ruse'? Chociaż pewnie i tak zaraz ktoś mi napisze, że nieśmieszne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy podzielić się czymś 'wstydliwym' czy nie...

Nah, w sumie co mi tam.

Wrzucam w spoiler, na wypadek gdyby ktoś chciał oszczędzić sobie zdrowie psychiczne.

UWAGA - są tam rapy, mass effecty i wygłupy przed kamerOM!

W razie czego - ostrzegałem! Więc nie odpowiadam za wszelkiego rodzaju uszczerbki na psychice tongue_prosty.gif

Skoro wstydliwe rzeczy, które niby są znane (publiczne?), to i ja wrzucę swoje pierwsze jutubowe przygody z kamerką:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Zaznaczam, że 'piosenkę' wymyśliłem na potrzeby konkursu, a jedyną wiedzę o uniwersum Mass Effecta czerpałem z trailerów/zapowiedzi do dwójki (w jedynkę nie grałem) tongue_prosty.gif

A może powinienem to wrzucić do 'u raff u ruse'? Chociaż pewnie i tak zaraz ktoś mi napisze, że nieśmieszne tongue_prosty.gif

T-to TWOJE?

Swego czasu ( 5 podstawówki) miałam to nawet na telefonie w mp3 i słuchałam, słuchałam, słuchałam. Super!

Tylko nie pozwij mnie o piractwo. ;__; Już tego nie robię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...