Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Co właśnie wcinasz?

Polecane posty

Ogólnie fajne połączenie. Słodka mleczna czekolada, potem już nie tak słodkie masło orzechowe, pod nim kolejna czekolada, tym razem ciemna i lód śmietankowy o posmaku masła orzechowego. Dobre, słodkie, ale nie za słodkie.

 

Swoja drogą - niezłe są też lody Milka na patyku - czekolada jest gruba i chrupiąca, lód pod nią ma smak, nawet jeśli jest to najnudniejszy ze wszystkich, czyli śmietankowy.

Jadłem dwa warianty -  z czekoladą na wierzchu i kawałkami czekolady w samym lodzie, i z czekoladą z chrupkami i lodem po części śmietankowym, po części czekoladowym. Niewiele gorsze od Magnum, tańsze.

Lodów Oreo na patyku nie polecam  - smakują jak gunwo i mają jakąś taką, nie wiem - miałką (?) konsystencje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pewker napisał:

Lodów Oreo na patyku nie polecam  - smakują jak gunwo i mają jakąś taką, nie wiem - miałką (?) konsystencje.

Lol. 
Dla mnie wszystkie lody od Daim, Milki i Oreo to nadlody. Koniec, kropka.
Z Magnumami mam troszkie dziwne relacje - uwielbiam fakt, że jak już się zje jedną warstwę czekolady, pojawia się jakiś sos/syrop/coś innego, potem wyłania się następna warstwa czekolady i dopiero lód. Jednak smakowo kiepsko dla mnie wypada całościowo, może to dlatego, że Magnum Caramel jest jakiś upośledzony, może to ja jestem, nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pewker napisał:

Lodów Oreo na patyku nie polecam  - smakują jak gunwo i mają jakąś taką, nie wiem - miałką (?) konsystencje.
 

dokładnie

ostatnio kumpel mnie namawiał, żebym spróbował. mówię mu, że nie lubię oreo, a on na to, że też nie lubi, ale lody oreo są najlepszą rzeczą, jaką jadł.

no to spróbowałem

nazywanie tego syfu nadlodami jest naprawdę nie na miejscu x(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...