Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Co właśnie wcinasz?

Polecane posty

8 minut temu, KlaudiuszDruzus napisał:

Co masz do wegańskiego jedzenia?

Do samego jedzenia warzywek pewnie nic, ale pewnie tak jak i ja ma problem z nazywaniem dżemu smalcem...

Jak dla mnie to przejaw słabej woli, że ludzie świadomie rezygnują z jedzenia mięsa, a i tak jedzą "kiełbasę" z soi i "kotlety" z kaszy jaglanej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xerber napisał:

Do samego jedzenia warzywek pewnie nic, ale pewnie tak jak i ja ma problem z nazywaniem dżemu smalcem...

Jak dla mnie to przejaw słabej woli, że ludzie świadomie rezygnują z jedzenia mięsa, a i tak jedzą "kiełbasę" z soi i "kotlety" z kaszy jaglanej...

Zależy - lubię mięso, ale od czasu do czasu czuję chęć na coś innego. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Xerber napisał:

Do samego jedzenia warzywek pewnie nic, ale pewnie tak jak i ja ma problem z nazywaniem dżemu smalcem...

Jak dla mnie to przejaw słabej woli, że ludzie świadomie rezygnują z jedzenia mięsa, a i tak jedzą "kiełbasę" z soi i "kotlety" z kaszy jaglanej...

Jak ktoś rezygnuje z powodów ideologicznych, to czemu miałby nie jeść takich "udawanych" rzeczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida swieta, wiec dzis w pracy mielismy swiateczny lunch. Ciekawszy byl jednak deser, na ktory byl tradycyjny Christmas pudding, czyli tradycyjne ciasto z duza iloscia rodzynek i kandyzowanej skorki pomaranczy, przypraw oraz brandy. Smaczne, tylko przed zjedzeniem najpierw trzeba je ugasic, bo podaje sie je tak:

4227617396_dbb8346df8.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...