Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Co właśnie wcinasz?

Polecane posty

No to zblenduj sobie kiedyś takiego zamrożonego banana - wyjdą ci lody o obłędnej konsystencji. Polecam dodać też trochę sproszkowanego kakao albo masła orzechowego.
Na początku blendowania może się wydawać, że nic z tego nie wyjdzie, ale w pewnym momencie zacznie się z tego robić wspaniała mikstura; trzeba odpowiednio długo blendować. Jakby nadal nie wychodziło, to dolej trochę mleka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 47 napisał:

No to zblenduj sobie kiedyś takiego zamrożonego banana - wyjdą ci lody o obłędnej konsystencji. Polecam dodać też trochę sproszkowanego kakao albo masła orzechowego.
Na początku blendowania może się wydawać, że nic z tego nie wyjdzie, ale w pewnym momencie zacznie się z tego robić wspaniała mikstura; trzeba odpowiednio długo blendować. Jakby nadal nie wychodziło, to dolej trochę mleka.

Kiedyś zblendowałam banana i masło orzechowe - wyszła mi mdła papka, którą jadło się z trudnością. Może dlatego, że dodałam za dużo masła orzechowego, a może zawiniła temperatura pokojowa, dunno. Tak czy siak, mam czy duże banany, masło orzechowe 100% i nadzieję, że coś wyjdzie jak się pozmienia, także ten, wyniki niebawem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

- 2 łyżki masła orzechowego

Cóż - inaczej zachowa się masło 100%, a inaczej 85%. Ja na przykład nie przepadam za masłem z samych orzechów (zwłaszcza o 100% zawartości), dlatego żrę w zasadzie tylko to:

pb-crave-razzle-dazzle-peanut-butter-16-

Ciężko dostać czasami, ale w sumie rzadko kupuję (ze dwa razy do roku), więc nie narzekam. Prosto ze słoika cudownie smakuje, a jako dodatek do lodów sprawdza się doskonale, bo nie ma takiej zalepiającej konsystencji czystego masła orzechowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec dzisiaj przysłał paczkę z jakimiś pierdołami, między innymi w niej było to, uwielbiam te smakołyki. Przed chwilą zjadłem jedną z orzechami, suszonym bananem, karmelem w kosteczkach i bananowymi piankami. Teraz zajadam się krakersami z sosem BBQ. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2016 o 17:58, 47 napisał:

Cóż - inaczej zachowa się masło 100%, a inaczej 85%. Ja na przykład nie przepadam za masłem z samych orzechów (zwłaszcza o 100% zawartości), dlatego żrę w zasadzie tylko to:

pb-crave-razzle-dazzle-peanut-butter-16-

Ciężko dostać czasami, ale w sumie rzadko kupuję (ze dwa razy do roku), więc nie narzekam. Prosto ze słoika cudownie smakuje, a jako dodatek do lodów sprawdza się doskonale, bo nie ma takiej zalepiającej konsystencji czystego masła orzechowego.

Nigdy nie widziałam takiego w moim biedamieście. :c
Mam klasyczne masło 90% od Sante i 100% od Fitness Authority (te drugie kupiłam z ciekawości i posmakowało).

ocb, każde masło orzechowe z lodami czy innymi naleśnikami smakuje wspaniale :P

Oslo, próbowałam dzisiaj blendowanego mrożonego banana z łyżeczką masła 100%.
Sztos :gool: 

@fred
Wcinam pseudo chipsy jabłkowe z Lidla. 
Nowa miłość <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ocb, każde masło orzechowe z lodami czy innymi naleśnikami smakuje wspaniale :P

ok, obawiałem się po prostu, że konsystencja masła 100% będzie zabójcza dla lodów, nawet jak się mało doda, ale skoro z jedną łyżką wyszło, no to spoko ;)

edit: aha, a to całe pb crave razzle dazzle kupuje przez neta, bo u mnie również nie ma takich rzeczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...