Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Jeśli większość frajdy z multi w Bad Company 2 składa się z umierania 3 sekundy po respie w środku własnej bazy na obrzeżach mapy, to nie wiem w jaki sposób ta gra stała się tak kultowa. To chyba autentycznie pierwszy raz jak wyszedłem z meczu dlatego, że nawet nie mogłem nic zrobić. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konug, od 23 miesięcy każdy twój post jest.... no jakiś....

denny

Jeśli większość frajdy z multi w Bad Company 2 składa się z umierania 3 sekundy po respie w środku własnej bazy na obrzeżach mapy, to nie wiem w jaki sposób ta gra stała się tak kultowa. To chyba autentycznie pierwszy raz jak wyszedłem z meczu dlatego, że nawet nie mogłem nic zrobić. :/

Because you gave up

liczę, że jeszcze kogoś to bawi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli większość frajdy z multi w Bad Company 2 składa się z umierania 3 sekundy po respie w środku własnej bazy na obrzeżach mapy, to nie wiem w jaki sposób ta gra stała się tak kultowa. To chyba autentycznie pierwszy raz jak wyszedłem z meczu dlatego, że nawet nie mogłem nic zrobić. confused_prosty.gif

Grałem w BC2 w czasach jego świetności i tak nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić dodatek do Diablo 3 (bo podstawkę mam), ale cały czas się boję, że po 10 godzinach radości mi się po prostu znudzi.

Ja gram bez dodatku i jakoś jego brak na razie nie przeszkadza mi w rozgrywce (przegrałem ponad 130h). Ja się boję, że po zakupie dodatku i nadchodzącym patchu w nic innego grał nie będę. smile_prosty2.gif

W sumie to nad czym ja się zastanawiam. W podstawce Diablo 3 miałem z 200h, choć ta gra miała wtedy dużo mniej contentu niż teraz. Chyba po prostu kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vietnam był marny. Totalny brak balansu spowodowany dorzuceniem +25% obrażeń każdej broni (Magnum wciąż było) więc wystarczyło celować w doritosy (inb4 graj w HC tam nie ma doritosów, lol hc jest stworzone dla noobów, którzy nie potrafią celować). Do tego z AK47 strzelało się tak jak z M416/XM8 czyli było mega łatwo.

Hueye i Patrol Boaty niszczyły wszystko na swojej drodze, a mapy w Namie to kompletna porażka: na jednej z nich w rushu (Vantage Point) obrońcy mogi siedzieć na swoim respie i rzucać granatami na resp atakujących. gg Dice.

BC2 ogólnie był fajny tylko ze względu na Rush, CQ leżał i kwiczał, ale tak jest jak większość map była projektowana pod rush i w CQ wrzucili 3 flagi ustawione w linii prostej w większości wypadków. Jedynie po Arice, Oasis i Panama Canal fajnie mi się biegało w CQ bo można było się pobawić z cqc na sensowną skalę, ale i tak to nie był ten sam CQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie pojmuję, jak ludzie mogą odczuwać przyjemność, oglądając generyczne filmy akcji

ps. moja twarz instynktownie się wykrzywia widząc słowo 'generyczny' - wiem, istnieje i można używać, ale niesmak jest

Ogólnie masz chyba jakieś irracjonalne problemy i urazy do połowy zawartości słownika.

irracjonalne

grając w generyczne wojenne fpsy.

Zdefiniuj generyczne, bo pod to podpada chyba wszystko, co nie jest symulacją i/lub nie oddaje WIERNIE danego konfliktu wojennego.

Osadzony w realistycznym konflikcie zbrojnym.

Strasznie tego dużo, nuda, zero kreatywności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić dodatek do Diablo 3 (bo podstawkę mam), ale cały czas się boję, że po 10 godzinach radości mi się po prostu znudzi.

Ja gram bez dodatku i jakoś jego brak na razie nie przeszkadza mi w rozgrywce (przegrałem ponad 130h). Ja się boję, że po zakupie dodatku i nadchodzącym patchu w nic innego grał nie będę. smile_prosty2.gif

W sumie to nad czym ja się zastanawiam. W podstawce Diablo 3 miałem z 200h, choć ta gra miała wtedy dużo mniej contentu niż teraz. Chyba po prostu kupię.

Wiele osób chwali ten dodatek, a nawet mając gdzieś czyjeś zdanie - Krzyżowiec i tryb przygodowy (między innymi). Dla mnie dużo. No i patch, który wniesie wiele nowości, choćby kostkę Kanaiego, która jest imitacją kostki Horadrimów z dwójki. Nie mogę się doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok so Skyrim chwilowo odpicowany, nawet obyło się bez godzinnych rozkminek "co powoduje CTD ~tym razem~". Jak będą mi wesołe rzeczy w oko wpadały to będę je dorzucał, ale bez specjalnego parcia (na tesgeneral powstaje sekcja "fun mods" so there's that).

Poza tym sesja za mną, więc wracam do pocinania w Ambermoon i ostrożnego czołgania się przez podziemia w Elminage Gothic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie w Battlefielda z mr.bielikiem poletzam i pozdrawiam. Mimo mojego skrajnego nieogaru udało się ugrać mecz.

Ja polecam granie w QL z Tebem, POLIPem, Kiickiem i resztą ferajny. Strasznie nie ogarniają, ale dużo się ode mnie uczą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po śmierci z ponad 2k dusz dostaję (mniej więcej) ich połowę po podniesieniu "duszka" to nie ma sensu się męczyć.

Mam ponad 40 godzin w DS2 na PC i prawie 60 na PS3 i nie zdarzyło mi się żebym z "duszka" dostał mniej dusz niż miałem gdy zginąłem. Chyba że to kolejna przemyślana innowacja SotFS o której nie wiem...

Swoją drogą, przeszedłem w niedzielę Kaplicę Amany jako mag/dex. Teraz już tylko z górki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam powoli zaczynam się zastanawiać, czy jednak nie zmienić klasy, bo ping w okolicach 200-300 sprawia jednak, że Ninja traci na skuteczności (lagi interfejsu potrafią skutecznie zepsuć Mudry, a to jednak ważna część DPSu). Tylko teraz rozmkina, na co. Z innych DPSów Pugilistem grało się mi dobrze przez 15 poziomów, ale tak czy inaczej będę musiał nabić 32 lvl Dragoona dla Blood for Blood... Z tanków stylistyką najbardziej odpowiadałby mi chyba Dark Knight (warrior niezbyt pod tym względem, a Paladyn ponoć jest nudny), ale nie mam jeszcze dodatku. No i tak od zawsze planowałem zrobić sobie healera, bo nigdy nie pełniłem tej roli. Tylko teraz znowu, którego, bo wszyscy wyglądają ok :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...