Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ornstein i Smough to walka, która sprawdza opanowanie gry. O to chodzi w O&S, że blokowanie kamery na którymś z bossów oznacza śmierć - żeby ich pokonać, trzeba umieć ruszać postacią i kamerą jednocześnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama cena tego season passa jest niezbyt szkodliwa i wcale nie wydaje mi się wysoka, ale wiem że to kwestia indywidualna (bo duh, pieniądze). Bardziej obrzydliwe są IMO fabularne DLC ekskluzywne dla poszczególnych sklepów, które w SP nie są. Jeśli ktoś robi SP i nie ma tam wszystkiego to robi to źle, bo coś co ma życie ułatwiać staje się upierdliwe.

W ogóle tak jak tego nie robię to w przypadku Arkham Knight poczekam na jakieś zbiorcze wydanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Kane & Lynh Dog Days i powiem, że w żadnej grze, nie nastrzelałem się tyle strzelba co w tej. A dodatkowo, za pomocą rzeczonej broni, załatwiłem snajpera, który był na schodach zrujnowanego budynku. A ja byłem spory kawałek od niego.

Tak sobie pykam w ta grę i powiem, że nawet fajna jest. Przechodzę ją drugi raz, pierwszy raz był jak byłem Steam, internet offline. A teraz, robię sobie osiągnięcia. Jak dobrze pójdzie, to jeszcze pyknę w Call Of Juarez The Cartel i może Ghost Recon: Future Soldier. A potem oczywiście Wiedźmin 3. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dlaczego Wolf TNO jest dość długi, jak na dzisiejsze standardy fpsów.

Jest dosłownie wypchany filmikami (których nie można pomijać) i zapychaczami w stylu "przynieś spawarkę" czy "popływaj trochę po kanałach" albo "znajdź drogę powrotną".

Strzelanie jest turbomiodne, ale to nie jest taka świetna gra ._. Za dużo tutaj skradania, za dużo filmików, za dużo bzdet, za dużo momentów w których jesteśmy ograniczeni z góry narzucaną nam bronią.

W pewnym momencie, po zobaczeniu (chyba) zabawkowej ciężarówki, BJ mówi, że w dzieciństwie miał tylko szyszkę i zapałki. W innym, że nurkował po jakieś rzeczy do wody. Takie smutne ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tutaj skradania, za dużo filmików, (...)

W pewnym momencie, po zobaczeniu (chyba) zabawkowej ciężarówki, BJ mówi, że w dzieciństwie miał tylko szyszkę i zapałki. W innym, że nurkował po jakieś rzeczy do wody.

A te elementy gry nie mają przypadkiem wzbogacać jej o klimat?

Nie grałam, nie wiem, ale tak mi się nasunęło na myśl. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tutaj skradania, za dużo filmików, (...)

W pewnym momencie, po zobaczeniu (chyba) zabawkowej ciężarówki, BJ mówi, że w dzieciństwie miał tylko szyszkę i zapałki. W innym, że nurkował po jakieś rzeczy do wody.

A te elementy gry nie mają przypadkiem wzbogacać jej o klimat?

Nie grałam, nie wiem, ale tak mi się nasunęło na myśl. :v

Blazkowicz taki biedny. Musi zarzynać i rozsmarowywać nazistów po różnych powierzchniach ;_; Wojna jest zła - wszyscy to wiedzą. Ale po co gra o tym co jakiś czas przypomina? Chciałem radosnej rzezi.

...i ją dostałem, ale przeplata się momentami z powagą wprowadzaną na siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...