Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

MGS1 ma coś więcej do zaoferowania niż dialogi przez Codec i ciągłe, denerwujące walki z bossami?

Akurat jedynka się dość mocno zestarzała IMO i warto ją poznać przede wszystkim jeśli planuje się romans z całą serią, bo zdarzenia które mają tam miejsce są bardzo istotne dla całości. Ale gameplayowo gra już niestety trochę odstaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dobilem w Fajnalu 40 lvl Warriorem i zaliczylem Cutter's Cry. Ze zlych rzeczy - zlapalismy wipe z mojej winy na Myrmidon Princess. Jak mi uprzejmie wyjasnila po fakcie druzyna sposob robienia bossa zmienil sie od czasu kiedy Mizzteq wrzucila swoj guide. Po tym az do samego konca bylo bez wiekszych przygod, Chimera byla dosc banalna. Jutro Stone Vigil :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dziś wreszcie Golden Suna. Wystarczyło zebrać wszystkie djinny (wspomogłem się poradnikiem przy kilku) i dobić do 27-28 poziomu. Reszta to już po prostu w miarę przemyślane pakowanie w defensywę, blokowanie ataków najczęściej, jak się da i ładowanie ataków czwartego poziomu. Nawet się nie przygotowywałem do tej drugiej walki finałowej, nikt mi nie zdechł.

Edit: fajnie, że kod, który pozwala przenieść rzeczy do części drugiej ma jakieś 300 znaków. ermm.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidya gaems still aren't realistic. More news at 11.

Tu nie chodzi o realizm, a o utrzymanie pewnej konwencji. Skoro twórcy byli na tyle zaznajomieni z tematem by uwzględnić w swojej grze dziś mało znaną, ale w swoich czasach bardzo ważną technikę jaką jest half-swording, to dlaczego nie rozbudowali mechaniki walki kataną o dodatkowe parady i uniki, a z samego samuraja nie zrobili szklanego działa jakim powinien być?

ale to przecież superior weapon that can cut clean through steel because it is folded over a thousand times

Obligatoryjnie:

kYxo711.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xerber: Wydaje mi się, że For Honor będzie taką średniowieczną wersją CoDa czy innego Battlefielda. W tych szczelando masz szpej odwzorowany praktycznie 1:1, to samo z tym jak postacie się poruszają, itp itd, ale też to koło Army nie stało (nie mówiąc już o porównaniach do prawdziwej wojny).

Zwróć też uwagę, że na końcu tego gameplaya koleś wspomniał coś o klasach, więc widzieliśmy jedną z kilku (czterech? podejrzewam, że tak bo 4 graczy jest na stronę) klas (jedną u Japończyków i jedną u Europejczyków), no i wspomniał, że ta klasa samuraja jest raczej miękka, ale ma ten baraż strzał, czy też fajnie się przeturlał na swoim przeciwniku po czym go zrzucił z muru, kto wie czy może nie ma tego więcej.

Niby to też pre-alpha, ale w ciągu ostatnich lat te terminy tak straciły na znaczego, że to praktycznie nie jest ważne (ogólnie wszystkie gry powinny mieć status "when it's done" i tyle, ale tak nie będzie bo nikt kasy by na to nie dał (mówię o udziałowcach, sponsorach etc)

Póki co wygląda fajnie. Nie napalam się, ani też nie skreślam gry bo >uplay, się zobaczy jak to wyjdzie, to może nawet kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well, to nie jest stricte wątek fabularny, ale bez niego nie ma sensu ruszać fabuły

bio głupio 'wymusza' to na tobie, bo jeśli nie będziesz miał dużo lojalnych kompanów to dziać się będą Złe Rzeczy

btw masz plusa za nawiązanie do fronczewskiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtube Video -> Oryginalne wideo


Tak jak myślałem, drogi i kompletnie niegrywalny port z tego wyszedł. Trochę szkoda, bo liczyłem że w końcu pogram w jakiegoś klona Monster Hunter, ale z drugiej strony patrząc na chyba wszystkie porty gier od K-T to można się było tego spodziewać. Nawet piracić mi się nie chce :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety optymalizacja w Toukiden leży i kwiczy. O dziwo gra ma problem z utrzymaniem 30 klatek nawet w wiosce gdzie nie ma nic oprócz kilku postaci i domków. Może do kolejnej wyprzedaży uda mi się to połatać. Szkoda bo gra jest ciekawym podejściem do Monster Huntera - nie ma tam żadnych przedmiotów jak mikstury czy bomby ale same bronie są szybsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...