Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Nie, tylko nie znowu o pracy :C

Nawet jakbym opylał na Allegro po 2 zł od klucza, to się 2 miliardy robią i miałbym kasę na wszystkie komiksy od Hachette.

Jaki trzeba mieć sprany mózg żeby pierwszą myśl o posiadaniu 2 miliardów złotych skojarzyć z kupowaniem wszystkich komiksów. Normalny człowiek pewnie pomyślałby o jakimś domu/mieszkaniu, o jakiejś sensownej inwestycji na przyszłość czy coś. A tu książeczki z obrazkami...

Chyba że to ja jestem nienormalny i gdybanie o takiej kasie powinienem skojarzyć z kupnem wszystkich gier i konsol świata XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Still podpowiem, że spora część Twoich postów prezentuje nieśmieszny poziom.

Jak byłem w liceum to mogłem ulotki roznosić, teraz potrzebuję więcej kasy.

Byłem nieśmieszny zanim stało się to modne. :)

Poza tym, nie mając żadnych dochodów, odrzucasz wszystkie oferty, siedząc na tyłku i marudzisz. Ja jestem nieśmieszny i zdaję sobie z tego sprawę. Ty swoją postawą jesteś śmieszny. Nie wiadomo co gorsze. :)

Btw, zastanawiałeś się nad tym, że idąc do pracy w końcu, mało prawdopodobne jest, że dostaniesz więcej niż 9 zł brutto za godzinę?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Jasne że góra 9. Ale to razem będzie jakieś 900 miesięcznie a nie 300. I nic nie odrzucam, ja naprawdę chcę pracować.

@b3rt

Weź się puknij. Masz taką wadę wzroku, że nie widzisz buźki na końcu? To ci powiem wyraźnie - TO BYŁ ŻART! Przecież to zdanie jest wysoce niepoważne, bo ani 2 miliardów nie będzie, ani komiksów na raz. O tym co bym zrobił z 2 miliardami napisałbym w temacie o marzeniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Still podpowiem, że spora część Twoich postów prezentuje nieśmieszny poziom.

Jak byłem w liceum to mogłem ulotki roznosić, teraz potrzebuję więcej kasy.

Byłem nieśmieszny zanim stało się to modne. :)

Poza tym, nie mając żadnych dochodów, odrzucasz wszystkie oferty, siedząc na tyłku i marudzisz. Ja jestem nieśmieszny i zdaję sobie z tego sprawę. Ty swoją postawą jesteś śmieszny. Nie wiadomo co gorsze. :)

Btw, zastanawiałeś się nad tym, że idąc do pracy w końcu, mało prawdopodobne jest, że dostaniesz więcej niż 9 zł brutto za godzinę?

Postaw się na jego miejscu, bazyl jest stworzony do wyższych celów niż praca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bazyl zatrudnij się na jakiejś budowie, polecam. Ciężka praca uczy pokory. Poza tym nabierzesz tężyzny fizycznej od dźwigania pustaków i machania łopatą.

Aby nosić pustaki można się też przejść do najbliższego klubu

@8azyl - jak tak bardzo szukasz i potrzebujesz pracy to rusz odbytnice i jej poszukaj.

Bo nikt tutaj za Ciebie tego nie zrobi.

A nawet jak dostaniesz 9 zl o których mówi Still to będzie już dla Ciebie sukces

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...