Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

@47

Z tym uśmieszkiem to muszę cię zmartwić, bo mam raczej smutny wyraz twarzy. Nawet gdy się lekko uśmiecham, bo jestem w lepszym humorze, to wcale tego nie widać. To może być bardzo mylące, bo jestem raczej miłym i pogodnym człowiekiem (zazwyczaj), z tym, że te cechy w żaden sposób nie odbijają się na moim obliczu, a jeśli już się tak dzieję, to słyszę coś w stylu "nie uśmiechaj się tak, bo się ciebie boję." ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio Arturzyn, to nowe profilowe mógłbyś wstawić. Jakieś takie, no nie wiem, bardziej naturalne.

To akurat jest naturalne zdjęcie. Może mam jeszcze robić dzióbek i stać się próżną osobą, która wszędzie robi selfie, bo to "naturalne"? Coś ostatnio odwalam, nie wiem czemu XD

A zdjęcia nowego nie chce mi się robić. :P

@Sermaciej

Pokaż sam swoje zdjęcie, bo na profilowym masz avatar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio Arturzyn, to nowe profilowe mógłbyś wstawić. Jakieś takie, no nie wiem, bardziej naturalne.

To akurat jest naturalne zdjęcie. Może mam jeszcze robić dzióbek i stać się próżną osobą, która wszędzie robi selfie, bo to "naturalne"? Coś ostatnio odwalam, nie wiem czemu XD

A zdjęcia nowego nie chce mi się robić. tongue_prosty.gif

@Sermaciej

Pokaż sam swoje zdjęcie, bo na profilowym masz avatar.

Przecież Maciej ma swoje na fb. W każdym razie go widać. ;]

A co do naturalności, chodziło mi o to, że ty właśnie masz takie specjalnie zrobione selfie na profilowym, a lepsze byłoby jakieś, które ukazuje cię w naturalniej... nie wiem jak to lepiej wyrazić, no.

Spontaniczne, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mobilny. Nie będę się tłukł komunikacją miejską gdzieś pod niemiecką granicę żeby obejrzeć penisy Kath, choćby nie wiem jak imponujące nie były.

@nerv: prześlij mi swoje zdjęcie, to prześlę ci profil Arturzyna tongue_prosty.gif

no homo?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...