Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Ze znajomym chcemy się ironicznie wybrać na premierę filmu "Smoleńsk". Potrzebujemy pomysłów, jak się ubrać, co robić na sali kinowej itp. Wstępnie chcę założyć koszulkę z logiem PiS, beret i drewniany krzyż na karku.

Załóż sobie kondom na głowę, będziesz grał największego ch*ja na sali.

Serio takie gimnazjalne prowokacje was bawią?

Tak. Film ten nie powinien istnieć z kilku powodów. Przynajmniej nie w tym roku.

I tak się na niego wybiorę, w moim rejonie sala kinowa będzie zapewne pusta, więc możemy przenieść do niej nawet prawdziwą brzozę.

I strasznie chcę tę koszulkę niżej...

tak czy siak znajdzie się ktoś, kto wam spuści wpiernicz za marne prowokacje XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem no, szukam tej koszulki po sklepach, allegrach i innych takich.

Google zwraca mi tylko milion wykopów, artykułów, heheszków dotyczących koszulki i inne duperele.

Ta strona bezpiecznazabawa.pl nic mi nie wyświetla na tym monitorku tam, niezależnie który guzik nacisnę, to niebieski ekran.

Ech, chyba mam pecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na szacie poza śmieszkami są czasem całkiem spoko designy, jest parę gliczy od Solczyńskiego i całkiem spoko Marvel seria i trochę rzeczy na podstawie tapet # # # #.

Ale najbardziej korci mnie zamówić sobie fullprint własnego obrazka, tylko że musiałbym się zdecydować na jeden konkretny XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z Marvela jakoś mi się nie podobają, ale w tym samym stylu ze Star Wars już owszem.

Glitch szkoda, że damska :v ale jeszcze ta jest fajna

A ta Magna Carta to wiadomo co tam jest napisane? W sensie nie chodzi mi o konkretne słowa, tylko z czego to jest tekst?

Fullprint wygląda spoko, ale pewnie też bym miał mega dylemat co wrzucić.

Skoro mówisz, że musiałbyś się zdecydować na jeden konkretny, to masz już jakieś koncepcje? Zapodaj :]

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znajomym chcemy się ironicznie wybrać na premierę filmu "Smoleńsk". Potrzebujemy pomysłów, jak się ubrać, co robić na sali kinowej itp. Wstępnie chcę założyć koszulkę z logiem PiS, beret i drewniany krzyż na karku.

Załóż sobie kondom na głowę, będziesz grał największego ch*ja na sali.

Serio takie gimnazjalne prowokacje was bawią?

Tak. Film ten nie powinien istnieć z kilku powodów. Przynajmniej nie w tym roku.

I tak się na niego wybiorę, w moim rejonie sala kinowa będzie zapewne pusta, więc możemy przenieść do niej nawet prawdziwą brzozę.

I strasznie chcę tę koszulkę niżej...

krzycz "ale urwał" albo "leci, leci, leci WYLĄDOWAŁ prawie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak dobrze, że mam forume <3

Potrzebuję pomocy.

Jestem kiepska w odróżnianiu gatunków muzycznych, a na jutro na WOK każdy musi opisać jedną piosenkę na podstawie gatunku, do którego się zalicza.

Sorka przydzieliła mi do opisania coś z muzyki oscarowej, to i wybrałam OST z Nienawistnej Ósemki.

Problem w tym, że nie mam pojęcia pod jaki gatunek podchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

Moje konto na Twitterze doczekało się pierwszego obserwatora: PMPG Polskie Media. Sprawdziłem co to. To wydawcy Wprost i Do Rzeczy.

A teraz ciekawostka - jedyna moja aktywność na tym koncie, to sępienie kluczy z indiegali. Może oni też lubią grać? :V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w hotelu. Telewizor podłączony do internetu, ma Youtube. Można sparować z telefonem, żeby łatwiej było szukać. 

Więc łączę się z hotelowym WiFi,  otwieram YT na komórce, naciskam przycisk i... uświadamiam sobie, że w zasięgu jest z 50 telewizorów, pod które mogę się podłączyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...