Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Ogląda ktoś jeszcze skoki?

Przez L4 bardzo mi się nudzi. Chyba zacznę oglądać anime. Ciekawe czy gdzieś legalnie można obejrzeć stare dobre seriale z Polonii? Muszę sprawdzić. Chętnie obejrzałbym Tygrysią Maskę, Yattamana, Kapitana Tsubasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germa, dzień w którym przestaniesz się przejmować zdaniem ludzi w Internecie będzie dniem, w którym twoje życie stanie się łatwiejsze. To twoje pieniądze (no, powiedzmy :P) i w sumie ja też bym zapłacił za 15 złotych za naleśnik tej wielkości, o ile byłby smaczny i szczodrze nadziany. Co prawda nie jadłbym ich regularnie, ale raz na jakiś czas można się szarpnąć tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@naleśniki

nie wiem, co ludziom przeszkadza że ktoś inny jest gotów zapłacić 15zł (co przecież nie jest astronomiczną kwotą) za jedzenie które mu smakuje i uważa za warte tej ceny?

Kolejka to faktycznie trochę przegięcie, choć pewnie bardzo szybko otworzą nowe lokale i kolejki też znikną

Szczerze wątpię. Z tego co wyczytałem w artykule to jest któryś z kolei lokal tej sieci i pod dosłownie każdym ustawiają się kilometrowe kolejki. Pseudo-hipsterstwo w całej okazałości.

Ale nie któryś z kolei lokal w tym samym mieście (chyba że źle zrozumiałam). Oczywistym jest że jak całe miasto zechce jeść w jednej restauracji to będzie tłok

Od kiedy menu naleśnikarni wygląda jak menu typowej pizzeri?

http://manekin.pl/to...ejski,menu.html

BO JEST WYJĄTKOWE

Ja tam bym się zapytał czemu jakiekolwiek menu zawiera 50 pozycji z tą samą potrawą, ale co się będę...

W końcu pizzerie wcale nie mają po kilkanaście-kilkadziesiąt pozycji z "tą samą" potrawą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pizzerie wcale nie mają po kilkanaście-kilkadziesiąt pozycji z "tą samą" potrawą

No właśnie. Na grzyba tego tyle?

Bo może ty wolisz brokuły a ktoś inny kalafior?

Germa, dzień w którym przestaniesz się przejmować zdaniem ludzi w Internecie będzie dniem, w którym twoje życie stanie się łatwiejsze.

Ale ja inaczej nie potrafię. ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...