Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Przed chwilą ktoś do mnie dzwonił. Krótki sygnał, po czym się wyłączył, żebym nie zdążył odebrać (i tak bym nie odebrał tongue_prosty.gif ). Jakiś nieznany numer. Patrzę, pod numerem tam gdzie zawsze jest kraj z którego dzwoni dany numer, jest "Afganistan".

Czytałem o tym. Ludzie dostają takie krótkie sygnały od nieznanych numerów, kiedy oddzwaniają, to im zżera masę kasy, bo łączą się z jakimś państwem w Afryce, czy cholera wie gdzie. Nie wiedziałem tylko, że dosięgnie mnie kiedyś taki zaszczyt, że do mnie tak ktoś zadzwoni. biggrin_prosty.gif

Ciekawe ile kosztuje minuta rozmowy do Afganistanu lub do Pakistanu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś w czasach technikum spotkałem na ulicy koleżankę, która była z jakimś gościem na spacerze. Koleś mi powiedział, że świetnie gram na perkusji w Lowtide (miejscowa kapela). Wszystko spoko, tylko, że na perkusji nie gram już od czasów gimnazjum, nie wspominając o zespole.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wysiadam z autobusu, patrzę, kumpel stoi. Wyciągam rękę, żeby się przywitać.

"Cześć, cześć", idę dalej (się śpieszyłem) i nagle do mnie dotarło, że to wcale nie był mój kumpel tylko ktoś w miarę podobny.

;_;

Kiedy indziej w empiku podbija do mnie koleś i zaczyna gadkę "jak leci", "jak tam po technikum", "co robisz" - jak jakiś stary kumpel czy coś. Pogadaliśmy tak z 5 minut, a jak sobie poszedł to wciąż się zastanawiałem kim on był (na pewno nie był ode mnie z klasy, ani z żadnej równoległej).

Edytowano przez deffik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw ktoś mnie właśnie zaczepił i zapytał, czy nie występowałem przypadkiem w "Chłopakach do wzięcia". :v

Ostatnio jakiś dzieciak mi się pytał czy jestem nervarienem

Trochę pocisk imho, choć on ma dłuższego dreda więc ciężko pomylić

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Nie wiem czy bardziej mam opad szczęki ze względu na jakość sztuczki czy na przystojność iluzjonisty, ale ćśś biggrin_prosty.gif

Edytowano przez nevya
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akurat jemu taka fryzura mega pasuje, mimo że nie jestem fanką (prawie)łysych

@up gdyby typowy seba tak wyglądał non stop chodziłabym po blokowiskach :D

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...