Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić...marchew.

Edytowano przez Devius
  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to w anglii było suche.

Kumpel zachwalał w pod niebiosa jakie "W Anglii" jest dobre, jak się ciągle śmiał, jak z fotela spadał itp.

Włączyłem, z każdą minutą mój poziom zażenowania rósł jak na drożdżach. Po dziesięciu minutach odpadłem.

Nigdy więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to w anglii było suche.

Kumpel zachwalał w pod niebiosa jakie "W Anglii" jest dobre, jak się ciągle śmiał, jak z fotela spadał itp.

Włączyłem, z każdą minutą mój poziom zażenowania rósł jak na drożdżach. Po dziesięciu minutach odpadłem.

Nigdy więcej.

Szczerze, jest cała masa rzeczy, z których cieszą się moi znajomi, a jak tylko któryś z nich woła mnie to kompa bo "oesu, ale będziesz się brechtał!!! XDXDxd" i ja na to patrzę to poważnie się zastanawiam nad różnymi rzeczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ktoś do mnie dzwonił. Krótki sygnał, po czym się wyłączył, żebym nie zdążył odebrać (i tak bym nie odebrał :P ). Jakiś nieznany numer. Patrzę, pod numerem tam gdzie zawsze jest kraj z którego dzwoni dany numer, jest "Afganistan".

Czytałem o tym. Ludzie dostają takie krótkie sygnały od nieznanych numerów, kiedy oddzwaniają, to im zżera masę kasy, bo łączą się z jakimś państwem w Afryce, czy cholera wie gdzie. Nie wiedziałem tylko, że dosięgnie mnie kiedyś taki zaszczyt, że do mnie tak ktoś zadzwoni. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...