Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

No nie. Wnuczek kupił sobie nóż motylkowy. Nową "zabawkę" zaniósł najpierw do szkoły na następnej nocy zasztyletował nim babcię. Ale co pierwsze Fakty TVN przytaczają? Że dużo grał w gry komputerowe. I teza jest taka że od tego przewróciło mu się w głowie i dlatego zabił. Naprawdę żenada - poziom polskiego dziennikarstwa mocno się ostatnio obniża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziwne, tak się składa, że oglądałem dzisiaj Wiadomości na TVP 1 i nie było w "reportażu" o tym zabójstwie ani słowa o grach.

Tutaj masz link do sobotnich Faktów - przewiń sobie do tego reportażu.

http://fakty.tvn24.pl/

Schemat budowy: opis zdarzenia, wypowiedzi sąsiadów, że był "za spokojny, całe dni siedział w domu, grał w gry" i dopiero potem, że kupił sobie nóż i się nim przechwalał w szkole.

Ani słowa nie było o tym że rodzice zaniedbali dziecko, że mu tego noża nie zabrali, że może nawet o nim nie wiedzieli, bo tak źle wychowują swoje dziecko. Pierwsza teza - "zabił bo grał". Gimnazja to zło. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazyl, mi chodzi o to, że w TVP nie mówili nic o zgubnym wpływie grania w gry. Było raczej o tym, że koleś od zawsze miał skłonności do bycia gwałtownym i że, cytuję z pamięci, więc może nie do końca tak jak powiedzieli, ale "upajał się brutalnością" czy jakoś tak. O grach ani słowa. TVN zawsze znajdzie powód, żeby dowalić grom i graczom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u komunistów i jakoś tak zacząłem się zastanawiać dlaczego wygląd chłopięcych alb wydaje mi się tak znajomy, aż w końcu w domu mnie trafiło...

kids-power-ranger-costume.jpg

Armia białych Rangerów, jak w mordę strzelił!

Tylko bez maski i "zbroja" cała biała oprócz złotego kółka w środku, ale tak to kropka w kropkę identyko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u komunistów i jakoś tak zacząłem się zastanawiać dlaczego wygląd chłopięcych alb wydaje mi się tak znajomy, aż w końcu w domu mnie trafiło...

kids-power-ranger-costume.jpg

Armia białych Rangerów, jak w mordę strzelił!

Tylko bez maski i "zbroja" cała biała oprócz złotego kółka w środku, ale tak to kropka w kropkę identyko.

IIRC U mnie były jeszcze sukienki niezależnie od płci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...