Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 07/2008

Polecane posty

przeglądałem drugą stronę przecieku gdzie ghost daje podpowiedź na temat "DER AFT". powtewrdza ze jest to AFT a nie RFT co daje "tył". a wiec moze powinnismy szukac tytułu gry na rewersie monety. skoro jest "DER AFT [i tu moneta]" to moze to oznaczac ze powinnismy patrzec na "TYŁ MONETY" czyli w tym przypadku indianka moze nie miec nic wspólnego z grą. ale to takie moje spostrzeżenie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem drugą stronę przecieku gdzie ghost daje podpowiedź na temat "DER AFT". powtewrdza ze jest to AFT a nie RFT co daje "tył". a wiec moze powinnismy szukac tytułu gry na rewersie monety. skoro jest "DER AFT [i tu moneta]" to moze to oznaczac ze powinnismy patrzec na "TYŁ MONETY" czyli w tym przypadku indianka moze nie miec nic wspólnego z grą. ale to takie moje spostrzeżenie:)

cos mi sie wydaje ze dobrze kombinujesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E pluribus unum- z jedno uczynione z wielu

może to oznacza, że nad tą grą pracowały dwa studia, czy coś.

-To mi z taką sytuacją kojarzy się tylko CS:CZ, ale to chyba nie to. Możo chodzi o jakąś gręw wersji gold albo antologię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem drugą stronę przecieku gdzie ghost daje podpowiedź na temat "DER AFT". powtewrdza ze jest to AFT a nie RFT co daje "tył". a wiec moze powinnismy szukac tytułu gry na rewersie monety. skoro jest "DER AFT [i tu moneta]" to moze to oznaczac ze powinnismy patrzec na "TYŁ MONETY" czyli w tym przypadku indianka moze nie miec nic wspólnego z grą. ale to takie moje spostrzeżenie:)

Jak już napisaliścei trafne spostrzeżenie, a więc tutaj mampy tył monety i musimy szukać na nim tytułu gry albo podpowiedzi. :rolleyes:

post-44735-1214831768_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób tu piszących już uzbierało sobie na ostrzeżenia... Bardzo mocno doradzam zaprzestanie pisania postów typu: Dobrze kombinujesz... Polecą ostrzeżenia - podawać tytuły z wyjaśnieniem dlaczego akurat ten. Wyłącznie z tym objaśnieniem!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ? Powiedz dlaczego lewy rangers jeszcze raz musiałeś powtórzyć to co już wcześniej pisano ? Przecież to szlag może człowieka trafić jak na takie zachowanie się patrzy...

Zdaje się, że najsensowniejsze propozycje już padły Qbuś i Ketsu. Teraz czekamy tylko na Ghosta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...