Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 07/2008

Polecane posty

Przedstawienie czas zacząć.

Dziś pierwszy przeciek pełnej wersji gry jaka pojawi się w najbliższym numerze CD-Action.

Przeciek jest prosty, ale abym uznał czyjąś odpowiedź należy nie tylko podać właściwy tytuł, ale też powiedzieć jak został rozszyfrowany.

Und das ist alles. ;)

post-13-1214824260_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według google "in god we trust" jest to tekst piosenki, a także napis, który pojawia się na amerykańskich monetach. Hmmm. może coś w stylu Capitalismu? ;)

Edit: Brand Nubian, który jest powiązany z "in god we trust" znajduje się na soundtracku do GTA: Sa, ale to raczej niemozliwe....

jego piosenka też jest w Tony Hawk's Underground 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem gry z nazwą Liberty. Może nią być Turning Point: Fall of Liberty ale wątpię, za młoda. Chociaż jeszcze nie o głoszono premiery w Polsce a gra ją miała w USA pod koniec lutego.

EDIT: Tą grą może być: For Liberty! - nie ma polskiego dystrybutora, a światową premierę będzie miała 4 dni po wyjściu CDA 07/2008

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberty-wolność (freedom po ang. chyba)

Po wyszukaniu gry z częścia freedom najbardziej odpowiednie bylaby chyba gra ''Forge of Freedom: The American Civil War 1861-1865'', której akcja dzieje w czasie wojny secesyjnej.

[edit] i gra nie została wydana w Polsce więc możliwe, że byłaby to premiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby Scarface ?

No zresztą, nieważne - na odwrocie tej monety znajduje się orzeł i napis e pluribus unum (jedno uczynione z wielu). Może będzie to jakaś strategia traktująca o wojnie secesyjnej ? Chociaż to znowu nie zgadza się z wcześniejszymi pomysłami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data na monecie być może oznacza datę wydania gry. --> 2000r.

"In God we trust" - motto USA. --> gra rozgrywa się w USA, ew. tytuł ma jakieś powiązania z tym krajem.

Indianka - nie wiem, czy to jest po prostu ozdoba monety, czy ma związek z przeciekiem. Jeśli ma, to oczywiście kojarzy się z Ameryką (Północną, Południową i Środkową). Może również wskazywać na czas akcji gry - albo odkrycie Ameryki (koniec XVw, dalej XVIw), albo czasy "Dzikiego Zachodu" czyli wiek XIX - XX.

Napis Der RFT - nie mam pojęcia.

EDIT

Mi również się wydaje, że może to być AFT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...