Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 07/2008

Polecane posty

Jesli rozwiazanie jest proste to ja bym sie przyczynial do Freedom Force vs. the Third Reich.

Z jednej strony mamy monete z mottem USA (czyli sily wolnosci - freedom force) a z drugiej napis szwabachą kojarzacy sie jednoznacznie z trzecią rzeszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że masz rację. Jaka gra z tego wynika wtedy ? School Tycon ? Po prostu zakładając, że Der Aft to Der Aft i koniec wszystko chociaż trochę trzyma się kupy

No Man's Land: Fight For Your Rights to może być to !

Akcja - Stany Zjednoczone

Twórca - niemieckie studio Related Designs

Czas - 1600-1900

Możemy zagrać Indianami, Anglikami, Francuzami, Hiszpanami...

TYLKO...że była już w Clicku :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że masz rację. Jaka gra z tego wynika wtedy ? School Tycon ? Po prostu zakładając, że Der Aft to Der Aft i koniec wszystko chociaż trochę trzyma się kupy

nie no okey, nie tędy droga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blitzkrieg 2: Droga ku Wolności

dwie kampanie (niemiecka i aliancka) - dwie strony monety

liberation (oryginalny podtytuł) - liberty

W poprzednim numerze była podstawka (Blitzkrieg 2)

i jeszcze:

aft moze i znaczy od tyłu, ale der aft to wg. translate.google.com "pomoc na rzecz" czyli rebus mógłby brzmieć "pomoc na rzecz wolności"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ta gra to American Conquest?? "Akcja rozpoczyna się w roku 1492, w chwili gdy Krzysztof Kolumb odkrywa Nowy Świat, a kończy w XVIII wieku, gdy ogłoszono niepodległość Stanów Zjednoczonych. Na graczy czeka tu około 300 lat niesłychanie wciągających zmagań, obfitujących w wielkie bitwy, głośne wydarzenia oraz nieustanne spory polityczne". Napis na monecie "in god we trust" oraz "liberty" może narzucać że chodzi o okres właśnie gdy USA stało się niepodległe. Tymczasem jednak indianka dowodzi że chodzi o jakąś rozbierzność czasową czyli właśnie np od odkrycia Ameryki przez Kolumba do odzyskania niepodległości przez Stany Zjednoczone. Dziecko w kapturze indianki może symbolizować prześladowania indianów przez kraje europejskie (indianka nie mogła wziąść więcej rzeczy tylko własne dziecko i w pośpiechu musiała emigrować) Niepasuje mi tylko liczba 2000 bo American Conquest miało premierę w 2003 oraz ten niemiecki napis który nie wiem co znaczy. (ale może chodzi tu o podkreślenie rozbieżności kultur występujących w grze)

Ps. co znaczy te Der Aft??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ta gra to American Conquest?? "Akcja rozpoczyna się w roku 1492, w chwili gdy Krzysztof Kolumb odkrywa Nowy Świat, a kończy w XVIII wieku, gdy ogłoszono niepodległość Stanów Zjednoczonych. Na graczy czeka tu około 300 lat niesłychanie wciągających zmagań, obfitujących w wielkie bitwy, głośne wydarzenia oraz nieustanne spory polityczne". Napis na monecie "in god we trust" oraz "liberty" może narzucać że chodzi o okres właśnie gdy USA stało się niepodległe. Tymczasem jednak indianka dowodzi że chodzi o jakąś rozbierzność czasową czyli właśnie np od odkrycia Ameryki przez Kolumba do odzyskania niepodległości przez Stany Zjednoczone. Dziecko w kapturze indianki może symbolizować prześladowania indianów przez kraje europejskie (indianka nie mogła wziąść więcej rzeczy tylko własne dziecko i w pośpiechu musiała emigrować) Niepasuje mi tylko liczba 2000 bo American Conquest miało premierę w 2003 oraz ten niemiecki napis który nie wiem co znaczy. (ale może chodzi tu o podkreślenie rozbieżności kultur występujących w grze)

Ps. co znaczy te Der Aft??

jesli chodzi o twoj opis to ta indianka wyruszajac na eksploracje ameryki jako tlumaczka i przewodniczka byla w ciazy i podczas wyprawy urodzila, nie musiala nigdzie emigrowac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Man's Land: Fight For Your Rights to może być to !

Akcja - Stany Zjednoczone

Twórca - niemieckie studio Related Designs

Czas - 1600-1900

Możemy zagrać Indianami, Anglikami, Francuzami, Hiszpanami...

TYLKO...że była już w Clicku :/

Hm... "DER" to może być właśnie Related Designs, tylko co pełniłą by literka "D"? THE Related Designs? A "AFT"? - na pewno nie wzięło się z przypadku.

To, że gra była w Click! to nie znaczy ze nie może być w CDA:). W końcu ostatnio w Click! ukazuje się dużo gier które uprzednio były w CDA:)

Myślę, że Ghost powinien nam trochę pomóc:)

Prosimy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że będzie to Deus Ex ponieważ po pierwsze gra ta została wydana w 2000 roku, a na monecie widnieje 2000, a po drugie - Nasz bohater ucieka z więzienia na Liberty Island...

Deus Ex był juz w CDA

[edit] Trzeba było odświeżyć.

A co do tego, że gra No Man's Land: Fight For Your Rights była w Clicku! nie znaczy, że nie może być w CDA. FSW też było w Playu, a dali potem w CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...