Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 07/2008

Polecane posty

Pełne słowa prawie na pewno są dla zmyły, bo jest ich tam pełno, chociażby Unreal (15 rząd), Crysis (16 rząd), Larry (8 kolumna), więc to raczej zmyłki. Z drugiej strony coś może tam trzeba wychwycić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlowOut: Military Fighting Unit.

Użyłem metody wykluczającej liczbę 5.

Rząd 1 poziomo litery pod cyframi 1,2,3. - SIL

Rząd 2 poziomo, kratka 3 - I

Rząd 3 pionowo kratki 1,2,3 pionowo - LIM

Wyszło SILI, SILM, SLIM i zmieniłem na Mili i znalazłem tę grę, wyszukując w serwisie Gry-Online.

Na 90% źle trafiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Call of Juarez? Indianka- w grze byli Indianie, In God We Trust- jednym z bohaterów jest pastor, na odwrocie jest orzeł- gra jest Polska, a godło Polski to orzeł :P

Byłoby Extra, Ale na peno nie ma tak dobrze.(Nie mam pojecia co to ma być ale najsensowniej brzmią argumenty za "Gta 3" ew. grą ekonomiczną.). A co do " Call of Juarez nie porzucam nadziei, że" pewnego dnia w nie tak odległej przyszłości"...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak:

1+2+3+2x3+3x1+3x2+3x3

podzieliłem przez 5 i wyszło 5,6

wziąłem przybliżenie czyli 6 (szósta linia do dołu) i wyszło......Turok.Ale baaaardzo wątpię.

chyba że stara wersja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby Extra, Ale na peno nie ma tak dobrze.(Nie mam pojecia co to ma być ale najsensowniej brzmią argumenty za "Gta 3" ew. grą ekonomiczną.). A co do " Call of Juarez nie porzucam nadziei, że" pewnego dnia w nie tak odległej przyszłości"...:)

No w nie tak odległej... gdyby Crysisa mieli dać, to nie wiem czy CDA będzie jeszcze istniało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak: Pomnożyłem każdą liczbę z z tych kolumn obok piątki właśnie przez piątkę (czyli 1x1=1 w 5 rzędzie pionowo i 5 poziomo). Ale powyłaziły jakieś głupoty:

Przez pionową piętkę: N K L A L A I

Przez poziomą piątkę: T M T K T K I

Co prawda nic sensownego mi nie wychodzi ale może to dobry trop?

EDIT:

Ale coś mi się zdaję że spaprałem i pozaznaczałem złe krateczki przy wynikach... Może to nadal dobry trop jeśli ktoś zrobi to dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby Extra, Ale na peno nie ma tak dobrze.(Nie mam pojecia co to ma być ale najsensowniej brzmią argumenty za "Gta 3" ew. grą ekonomiczną.). A co do " Call of Juarez nie porzucam nadziei, że" pewnego dnia w nie tak odległej przyszłości"...:)

po co cytujesz teksty które są niaktualne? ten przeciek był dawno!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najpierw trzeba powykreślać - pytanie czy tytuły gier i wszelkie rzeczy z grami związane, czy wszystkie słowa. Wtedy zostaną nam jakieś wolne litery i tu pewnie trzeba będzie je wpisać do klucza, albo z niego skorzystać.

Dokładnie to porponowałem kilka postów temu, włąśnie wykraślam końcówki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...