Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Heroes of the Storm

Polecane posty

@nerv0 - dlatego że przed ostatnim patchem to był totalnie bezużyteczny ult

Zmienili go, masz stacki etc etc...ale problem w tym że to dalej jest...no, mało użyteczny ult

Primo - żeby był choć trochę dobry to musisz łyknąć ulepszenie na lvl 20...a tym samym nie bierzesz jednego z najważniejszych talentów - bolt of the storm

Duo - miniony w late giną tak szybko że kilka dodatkowych nic nie robi

Trio i chyba najważniejsze - spróbuj się pokazać Sylvanas w TF bez Wailing Arrow i jej silence...

Po prostu Wailing Arrow z perspektywy całej gry jest o wiele lepsze

Sylvanas z odpowiednim buildem robi niezłe kuku. Co prawda ostatnio został znerfiony - nerf Envenom oraz pół-nerf Unstable Poison, który raczej był bugfixem (podobno) - ale dalej można nią klepać niezły Hdmg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie przeglądam te duperele wybierane przez graczy kierujących Sylvaną i widzę, że perk pozwalający "odwracać" minionki jest bardzo mało popularny. Cóż, u mnie sprawdzał się nadzwyczaj dobrze, zwłaszcza, że ja grając tą postacią jednak unikałem walk z wrogimi bohaterami i koncentrowałem się właśnie na czyszczeniu linii i zbieraniu campów.

Sęk w tym, że podstawowy toolkit Sylvany pozwala jej czyścić campy i pushować linię. To jedyna postać, która może brać Siege miniony na 1 poziome bez straty życia.

Possesion jest niby dobre, bo możesz przelatując przez linię zabrać wszystkie minionki sobie. Sęk w tym, że minionki słabo tak na prawdę pushują bez katapult.

I tak jak pisał @KafarPL, Wailing Arrow jest po prostu za dobre. Daleki zasięg, solidne obrażenia, 2.5 aoe silence. Można detonować kiedy się chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzięki temu detonowaniu można go nawet używać do dobicia grupki uciekinierów biggrin_prosty.gif

Ubicie dwóch zwiewających hero dobrym Wailing Arrow - bezcenne

Ofc inni też to potrafią, np Falstad i jego Hinterland Blast....ale w przypadku Wailing Arrow taki finisher wygląda bardziej "cool" tongue_prosty.gif

Co prawda w ostatnim patchu znerfili dmg ale dalej jest to bardzo dobry ult

EDIT: Właśnie dostałem "newsletterowego" maila od Blizza iż "Odwieczny konflikt ogarnął Nexus"....ładny mają czas reakcji, chyba IE używają do rozsyłania "newsów" xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie od kilku dni kłopoczą lagi i to potworne? Co najgorsze, nie z mojej winy, bo internet działa mi sprawnie, choć HotS informuje mnie o wielkich opóźnieniach i generalnie mam góra 5 klatek na sekundę i to przez cały mecz. Mam nadzieję, że to szybko naprawią :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak kiedyś (micro ściny, freezy) ale od jakiegoś czasu już tego nie ma. U mnie też odwrotnie niż u b3rt'a - nie widziałem żeby ktokolwiek się na to skarżył

Ale tak na wszelki wypadek seba sprawdź czy nie grasz czasem na serwie NA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak sporo osób narzekało w becie na działanie i funkcjonowanie gry mi ona sprawnie chodziła. Teraz, od mniej więcej tygodnia minimum raz dziennie mam taki mecz, że przez lagi nie da się w ogóle grać - jestem na 99,9%, że to problem po stronie Zamieci, ale pytam z ciekawości, czy problem jest na jakąś szerszą skalę, czy jestem w nikłym poszkodowanym procencie graczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie potrafi czasem ściąć naprawdę mocno, do tego stopnia, że przez kilka sekund wszystko dosłownie stoi w miejscu. Zdarzyło mi się przez to kilka razy zginąć. Bardzo nieprzyjemna rzecz i nie mam pojęcia od czego może zależeć. O ile jeszcze w fazie bety coś takiego trafiało się zwykle gdzieś na początku meczu, tak teraz potrafi zaatakować i w samym jego środku.

I też widziałem na czacie narzekania na lagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże newsy

Kupując wersję Digital Deluxe Starcrafta 2: Legacy of the Void, dostaniemy nadchodzącego herosa (Starcraft Warrior - obstawiam Fenixa) oraz mounta - Void Seeker

Obrazek mounta - http://media.heroesn...02682989368.png

Pytanie tylko - 247 zł. Raczej przeciętny Kowalski tego nie kupi :). Gdyby było gdzieś po naszych sklepach za max 150-170 zł to może bym się skusił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak będzie z zainteresowaniem. W Hearth of the Storm nie było pod tym względem zbyt dobrze. Dodatek słabo się sprzedawał. Nieco ponad 2 miesiące po premierze wyrwałem nową kolekcjonerkę za 135 zł w 3kropki, kiedy nówka chodziła za 259.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Heart of the Swarm" a nie "Hearth of the Storm". Chyba że mówisz o czymś o czym nikt nie wie xd

Tyle że tego się nie dorwie taniej bo jest to cyfrówka i pewnie nie będzie do kupna poza sklepem Blizza (może w keyszopach będzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix jest popularnym typem, ale wśród graczy. Obstawiam, że Blizzard wykorzysta Artanisa w roli wojownika. Dlaczego? Ponieważ w pikach znaleziono głosy (albo skrypty, nie pamiętam) postaci, których w grze jeszcze nie ma. Wśród nich był właśnie Artanis (oraz m.in. Mengsk, Warfield).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aliven - tyle że kolekcjonerki LotV nie ma i nie wiadomo czy w ogóle będzie a nawet jak będzie to nie jest potwierdzone że przy zakupie tej kolekcjonerki też dostaniesz bony do HotS'a (bo na razie jest mowa tylko o Digital Deluxe)

Zresztą, nawet gdy dadzą kolekcjonerkę to jej cena pewnie będzie wyższa niż tej Digital Deluxe. Tak czy siak za drogo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KafarPL

Jak zawsze - najpierw digital deluxe a potem kolekcjonerka. Tak było z Diablo, tak było z Pandalandem i Wodem. Zawsze u nich jest to samo. I w kolekcjonerce będzie dodatkowo Making off, podkładka i album z grafikami.

A co do ceny http://www.euro.com.pl/gry-pc/blizzard-starcraft-ii-heart-of-the-swarm-edycja-kolekcjonerska.bhtml#pytania taki przykład, bodajże jest jeszcze dostępne, wcześniej widziałem gdieś po 150zł i stało ze 3 miechy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..no to ci powiem że ciekawie. Jeżeli faktycznie wyjdzie i też będzie dodawała mounta+warriora (żeby się nie okazało że to tylko bony do preordera) to mam nadzieję że gdzieś uda się ją wyrwać za te 150-170 złociszy smile_prosty.gif

A skąd wiesz o podkładce i albumie ? Gdzieś jest jakieś info czy po prostu u nich w każdej kolekcjonerce każdej gry są te dodatki ?

EDIT:

"Anyone who purchases or pre-purchases any edition of the expansion will also unlock access to an upcoming, yet-to-be-revealed StarCraft Warrior Hero in Heroes of the Storm. Players also have the option to upgrade their pre-purchase to the Digital Deluxe Edition ($59.99), which will unlock a variety of in-game bonuses for Blizzard games (available upon Legacy of the Void?s release), including:

Archon battle pet ready to join your side in World of Warcraft

Void Seeker mount to charge through the Nexus in Heroes of the Storm

Protoss card back to demonstrate your psionic potential in Hearthstone

Protoss-themed portraits and unit skin for StarCraft II"

Cóż, może być tak że warrior będzie dla każdego podczas gdy Void Seeker będzie tylko w Digital Deluxe (a w kolekcjonerce już nie)

Pożyjemy - zobaczymy

Zresztą, zapytam się na forum SC2 czy te bony będą w kolekcjonerce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda kolekcjonerka Blizzarda ma to samo co Delux Edition + Artbook, OST na CD, podkladke i Behind-the-Scenes DVD/Blue-ray. Wszystkie dobra cyfrowe są wspólne dla obu wersji - tak było od kiedy pojawiły się Delux Editions w sklepie Blizza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KafarPL

Cena kolekcjonerki również jest stała i wynosi okolo 300 zł na polskie. Te 150 to będzie sporo po premierze w jakichś promocjach albo przy czyszczeniu magazynów. Tak czy siak, digital deluxe się zwyczajnie nie opłaca w polsce.

A ja już mam dość szczerze kolekcjonerek blizza, ostatnią kupiłem sobie Reaper of Souls i byłem cholernie zawiedziony spadkiem jakości. Artbook malusi (ze 2x mniejszy niż ten z wotlk), niby Valla dostępna dla kolekcjonerów to 2k golda w HotS. Soundtracku i making off nawet nie rozpakowałem z folii. Podkładki z wotlk używam do dziś i się sprawdza świetnie, nie wiem jak z nowa ale mam w razie czego zapas.

A warrior będzie dostępny w każdej wersji jaką kupisz w przedsprzedaży. W przypadku dodatku do diablo 3 bylo to możliwe do 10 dni po premierze co akurat mnie ucieszyło. Nie nawidzę kupowania preorderów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warrior warriorem ale ten mount tongue_prosty.gif Pewnie potem nie będzie się go dało już łyknąć

Anyway, jak się okaże że nawet jeżeli kupię CE pół roku po premierze a i tak dostanę warriora (bo skoro mówicie że wszystko z Digital Deluxe jest zawsze w CE) to się skuszę jak cena spadnie poniżej 200 zł tongue_prosty.gif

Chociaż nie, wróć. Zapewne mount będzie w formie karty z nadrukowanym kodem - możliwe więc że pojawi się w keyszopach za rozsądną cenę

A to oznacza że może da radę kupić zwykłą podstawkę w preorderze i mounta potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mount pewnie będzie, tak jak zawsze, automatycznie przypisywany do twojego konta po rejestracji gry na koncie battle.net. Tak jest zawsze z petami/mountami do WoW, ze skrzydełkami do Diablo, z portretami do SC i z deckiem do HS. Nie wydaje mi się by nagle Blizz miał to zmieniać tym bardziej, ze wersja Delux nie ma przecież fizycznych elementów tylko wszystko jest cyfrowe. Tak wiec na kartę bym nie liczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KafarPL

Warriora nie dostaniesz, z tego prostego względu, że nie jest on częścia Digital Deluxe. Jest dodatkiem do pre orderu, podobnie jak skrzydła imperiusa w reaperze. Nie ważne jaką wersję kupisz, jak w przedsprzedaży to dostaniesz warriora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem - albo preordera CE dla dwóch swagów albo po wydaniu czekam aż stanieje dla jednego swaga ;)

W zasadzie w gre wchodzi opcja 2 - jak stanieje po czasie do -200 zł. Preordera za 3 stówy nie zamówię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...