Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devorlast

Mass Effect PC

Polecane posty

Nie działa dlatego, że jak to już wiele osób pisało, i o ile dobrze zrozumiałem nawet EGM w felietonie, w Polsce nie ma tego systemu zabezpieczeń wymagającego podłączenie do internetu. Toteż angielski dodatek wykrywa różnice, podejrzewa pewnie, że to jakiś piracki crack, czy inne draństwo i nie pozwala zainstalować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy cuś takiego było ale mam pewien problem gdy wreszcie dostaję Nemezis w swoje łapy i chcę wybrac cel podróży(mapa galaktyki) to gdy ją otwieram pokazuje mi jakąś nazwę w lewym górnym rogu i czarny ekran; zgodnie ze wskazówkami naciskam PPM i miga mi galaktyka i znowu to samo; za następną próbą tak samo; za jeszcze następną wracam do mej postaci i dalej moge nią kierowac - ale to nie ma sensu! spróbowałem grafikę na min. i nic - mój komp to:

Phenom X4 2,2GHz

Radeon HD3750 512MB

4GB RAM

Windows XP z modem Vista Inspirat 2 - czy to chodzi o niego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ATI wgrałbym te nowsze, z każdą kolejną wersją nieco pomagają. Spróbuj wyrzucić moda, ME ma to do siebie, że nie lubi aplikacji zmieniających/symulujących cokolwiek w komputerze podczas grania, np. gra zaczyna mieć problem z wyskakiwaniem do windy przy uruchomionym frapsie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint!!!Pełen profesjonalizm!2 tyg. oczekiwań, 20zł opłat i jeszcze coś ci ukradli bo nie powinieneś wysyłać (a co cię to [ciach] obchodzi co wysłać. Fortepianu im nie wysłałeś.)Tak się traktuje polskich graczy. Rozumiem, że cię nie przeprosili bo nie wybrałeś tej opcji (opłata extra 5zł:-))) Pozdrawiam

Opanuj się i ostrożniej dobieraj słowa. Wulgaryzm wykropkowany nadal pozostaje wulgaryzmem.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, trochę tupeciku trzeba mieć, by powiedzieć "nie trzeba było wysyłać". To jakby oddać samochód z pełnym wyposażeniem na wymianę silnika, a z powrotem otrzymać oczyszczony ze wszystkich sprzętów- bo trza było przewidzieć, że mechanik to kleptoman. Z drugiej strony, nie rozumiem, co kierowało Tobą, że prócz uszkodzonej płytki wysłałeś dobrą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrobić min. 5 giga miejca na dysku C:\ na pliki wymiany windowsa i pliki tymczasowe gry

2. Odpalić menedżera i wywalić wszystkie zbędne procesy

3. Odpalić menedżera -> włączyć grę -> zauważyć, czy proces gry w ogóle się uruchamia i czy znika/nie znika. Jeżeli nie znika, poczekać kilka minut- może załączy

4. Jeżeli masz xrdzeniony AMD- zapomnij o grze... znaczy się, czekaj na patcha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrobić min. 5 giga miejca na dysku C:\ na pliki wymiany windowsa i pliki tymczasowe gry

2. Odpalić menedżera i wywalić wszystkie zbędne procesy

3. Odpalić menedżera -> włączyć grę -> zauważyć, czy proces gry w ogóle się uruchamia i czy znika/nie znika. Jeżeli nie znika, poczekać kilka minut- może załączy

4. Jeżeli masz xrdzeniony AMD- zapomnij o grze... znaczy się, czekaj na patcha

Eeee tam, mam AMD i odpaliło. Jeszcze wczoraj. Niemniej dzięki. No ale mam kolejny problem:

Jestem w tej firmie co tam jest śmietnisko, pogadałem z hologramem rozdupycłem ghety i jestem tam gdzie znajduję list, w którym ktoś psioczy na jakieś drzwi. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o misji polegającej na

dotarciu do naszego wielkiego roślinkozwierzaczkowatego przyjeciela, sUk, jak mi się zdaje, wyjaśnił problem. W razie czego w prawym dolnym rogu pojawia się wskaźnik z dwiema wskazówkami, między którymi musi się zawierać poziom ciśnienia przed kliknięciem zielonego guziczka, czyli, o ile pamięć nie zawodzi, od 30 do 35. Polecam kombinacje guziczków 17 + 11 + 4. A jeżeli takich nie ma, to chyba już nie pamiętam tej gry.

Patch, wedle pana Konsula, pod koniec miesiąca. Będę szczerze rozbawiony, jeżeli po powrocie do domu za tydzień, usiądę do komputera i znowu się dowiem, że amerykańscy imperialiści zrzucili stonkę na hodowlę niesławnego 1.01.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...